Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat ajánlatos...

Milyen ruhákat ajánlatos nekem hordani?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy van egy kis pocakom vagyis szerintem elég nagy:D L-es méretet hordok felül. De szerintetek milyen stílusú felsőt kellene hordanom,ahhoz hogy eltakarjam a hasam?

[link]

Ez jó szerintetek?ilyen típusú?


2009. júl. 17. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ez jól állna, szerencsére a mai divat nagyon kedvez a kicsit molettebeknek is, nekem kifejezetten tetszenek ezek a mell alatt húzott, kicsit bőveb felsők, tunikák, sokkal csinosabb egy ilyet felvenni, mint egy szűk, feszülős felsőt.

Meg kényelmesebbek is ebben a nagy melegben.


Jó választás! :)

2009. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak ne fehérben,mert a fehér kövérít.a feketét ajánlanám,mert az slankít de mivel nyár van inkább ne.mondjuk lila,vagy zöld :)
2009. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZIA :)Szerintem is bovebb és hosszab fajtát válasz ne azt a minit igen a linkedbe az a felso non jó válsztás de mondjuk a fekete slankít csak hát ugye abban nyáron meleg van akkor legyen színes csak ne piros mert az kovérít [link] itt is jók vannak keresgélj:)))
2009. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem egy tunika nagyon jól állna neked :) de pl amit belinkeltél az is nagyon csinos tud lenni főleg ha egy farmert húzol hozzá balerina cipővel. habár nem tudom milyen a stílusod...
2009. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked csak kéket.
2010. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!