Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány nagyobb melltartót hord a kelleténél, azért, hogy nagyobbnak tűnjenek a mellei?

Figyelt kérdés

Ha hónapja még kb semmi nem látszik rajta, most meg..elég szembetűnő a változás? Aztán amikor veszi át a fürdőruháját, látszik, hogy ilyen kosaras melltartó van rajta és konkrétan félig üres, fürdőruhája meg háromszög alakú, és ha már fél centivel odébb tolja, kint van a mellbimbója?


Ti mit gondoltok erről? Ha meg csak egy sima toppot venne fel, csak egy nagyon picit dülledne ki a póló.



2012. aug. 2. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez gáz. Bocsánat ha ezzel megsértek valakit, de tényleg így van. Egyrészt ez a lánynak sem lehet kényelmes hogy csak úgy ott van a melltartó, másrészt csúnya is, mert ha pólót vesz rá, kilóg a melltartó éle, tudni lehet, hogy nincs ott semmi.

Célszerűbb inkább azt a melltartót hordani, ami a lány mérete, azzal mindenki jól jár. Vagy ha olyan pici neki, akkor nem is kell még melltartót felvenni, elég az a kis top, amit 12-13 évesek szoktak hordani.

2012. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség!
2012. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy egy top bőven elég lenne, nekem is nagyobb a mellem (sokkal...) de mégsem hordok olyan kosaras melltartót..
2012. aug. 2. 15:15
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Én szigorúan azt a melltartót (vagy semmit) szeretem, ami a mell alakját felveszi, és az alsó tartását leszámítva a mell a folytatása... nem pedig a manapság divatos, hogy elindul a 85D-s melltartó, végetér a merev rész, 2 centi szakadék, és benne pihen a mell... Vaze, annak mi értelme? Nem baj az, hogy nincs 80D-s melle, csak hordjon 75B-s melltartót, és istenien fog kinézni.
2012. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem értelmetlen. Nem a mell teszi a nőt...
2012. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem is gáz, de azért arra is gondoljunk, hogy szegény lehet hogy nem talál kisebbet... pl én is így vagy ezzel, nagyon kicsik a melleim, egyetlen egy melltartót találtam, ami nem áll el, és abból spájzoltam be:D na de a lényeg, hogy ha ezért van ez,mert nem talál kisebbet, akkor meg lehet érteni, főleg ha már kcisit idősebb.. mennyi idős? mert pl 16-18 év körül szerintem már gáz sima topban, melltartó nélkül flangálni..:/
2012. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Hát ahhoz nagyon kis mell kell. Láttam már ilyet, elég gusztustalan látvány. Gyakorlatilag a kismellű nők nem is nőiesek.
2012. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
18:41 (így írom, mert a számok várhatóan változnak, amint kimoderálnak...) lehet, hogy a kismellű lányok _szerinted_ nem nőiesek, de egy biztos: Mind többet ér nálad. Kevés köztük az ilyen rosszindulatú, szánalmas alak!
2012. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja, és 12 éves, szóval ezért találom furcsának, hogy ezzel akarja elérni, hogy felfigyeljenek rá? Mert amúgy kb 150 cm..
2012. aug. 2. 19:06
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
És az miért zavar téged, ha egy lány próbál egy kis önbizalmat szerezni? Jobb neked, ha nyilvánosan bántják veled???
2012. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!