Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha strandra vagy tóra megyek...

Alice18 kérdése:

Ha strandra vagy tóra megyek akkor szerintetek milyen fürdőruhát vegyek? (aminek az also része tanga, boxer vagy bugyi? )

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
xDD a tanga az gáz! Nem igaz hogy nem tűnt még fel. csak az hordjon olyat, akinek nagyon jó alakja van! szinte kifogástalan, nincs értelme hogy rajtad röhögjenek. xD és kellemetlenül érezd magad. Egyértelműen franciabugyi, vagy sima bugyi
2012. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
amilyet veszel. teljesen mindegy. annyi, ha tangásat szeretnél, ahhoz jó alak kell.
2012. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tenga az nem strandra való! Hanem otthon a párodnak vedd fel
2012. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó a sima :D
2012. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tanga nem szexuális tárgy, hanem egy ruhadarab, amiben napozni lehet.

És ne légy már divatmajom, aki azt hordja ami a másiknak tettszik. Légy önmagad!

2012. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl hagyományos lengös boxert hordok, strandon ugy mond boxer alsó méretűre levágott szárú farmerba szoktam, az a fürdő gatyám sajnos műszálas fürdő gatyát nem bírok így ezt a meg oldást találtam farmer nadrág kb boxer alsó méretűre le van vágva a szára zsebei is ki vannak szedve, bár néha hiányolom oldalt a zsebeket ha épp nem vizbe vagyok telot zsebre akarnám tenni nem tudom max B opciót alkalmazok, a lényeg hogy nekem ilyesmi a fürdő gatya.
2021. okt. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!