Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vasalható papír pólóra,...

Vasalható papír pólóra, kérdéseim lennének. Leírnátok a tapasztalaitokat vele?

Figyelt kérdés

Előre leírnám, hogy a "vidd el fotóüzletbe" válaszok nem segítenek, mert azokkal mindig megjártuk... :(


Az a bajom velük, hogy hiába mosom 30fokon és levegőn szárítom, berepedeznek és halványodnak, alapból kemény a minta. Barátom pólója is tönkrement, alapból a póló minőségével sem voltunk megelégedve, főleg amilyen drágán adják...


Nem rég hallottam a textilre vasalható papírról, de sok féle márka van. Így arra lennék kíváncsi, nektek melyik vált be? Az árak is széles skálán mozognak... Én az Avery-t néztem ki, még elfogadható nekünk (reklámot elkerülve privit is írhattok).

Mennyire tűnik műnek? Mert azt nem szeretem, mikor kidudorodik a minta. Terveztem magamnak egy kör alakú mintát, benne szöveggel, ami akkor mutatna jól, ha matt lenne.

Sokfélét néztem már, de ezeket próba nélkül nem lehet megállapítani, leírni meg nem írják, hogy mennyire keményíti a felsőt meg hogy fényes-e vagy matt.

Köszi a választ előre is.


2012. aug. 3. 12:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!