Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek ezek a karkötők?...

Tetszenek ezek a karkötők? Hordanátok? Van ilyen lelógós részük (cseresznye, korona), az hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. aug. 5. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ezekről mindig az oviskorom jut eszembe. Akkor hordtam ilyen kis gyöngyös karkötőket.
2012. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bratilla ***** válasza:
Ha spontánabb helyre megyünk, akkor az ilyenekkel tök jól fel lehet dobni az öltözetünket. :) Szerintem jók rajtuk a díszek, nekem tetszenek. De biztos sokan vannak, akiknek nem, de hát nem lehet mindenki ugyanolyan ízlésű.. :)
2012. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem hordanám mert nem az én sítlusom de jól néznek ki :D
2012. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hordanám, az őskorra emlékeztet xd
2012. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24 vagyok, sajnos kinőttem már ezeket, pedig tetszenek. Talán ha pl fekete lenne a karkötő vagy valami kevésbé rikító szín. Ám magam is gyöngyfőzök, ill fűztem (most nincs időm), csomó állatkát elajándékoztam anno. Olyan kis gyingyulákat, mint a képen a cseresznye a hajamba fontam, az afro tincsekbe, tök egyedi volt, ha minden igaz idén is megcsinálom :)
2012. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek. Szívesen hordanám, de egyszerűen nem bírok elviselni semmilyen karkötőt/karláncot a karomon. L/19
2012. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorka803 válasza:
Nekem tetszenek az ilyenek
2012. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!