Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri ez a póló?

Szerintetek megéri ez a póló?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 6. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
márkájából ítélve megéri, de elég gáz, ha valaki egy olyan holmit hord, amin virít a márkajelzés.
2012. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, de akik márkás ruhában járnak, azoknak a 90%-a Adidas, Nike és Puma felsőkben szaladgálnak, amiken virít a márkajelzés. Akkor az is gáz?
2012. aug. 6. 09:35
 3/7 A kérdező kommentje:
*szaladgál
2012. aug. 6. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:
ÉN szeretem nagyon márkás ruhákat, de nekem nem érné meg ez a póló vagy akármilyen póló ennyiért.
2012. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az is gáz, mert fel akarnak vágni vele, hogy milyen gazdagok stb. bár a tinédzserek ilyenek inkább, egy normális felnőtt ember nem csinálja ezt.
2012. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán veszel egy fekete pólót, arra felirat, megvan 3k-ból
2012. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon csúnya,ez az EA7 az armani legcsóróbb márkája , egy emporio armani poló 3x ennyibe kerül és a jobbakon nincs is felirat csak max 1 pici logo valahol.
2012. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!