Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek tetszik ha egy...

Lányok! Nektek tetszik ha egy srác/pasi fényes barna vagy fekete nejlont használ a rövidnadrágjához tornacipővel, így járkál mindenhova?

Figyelt kérdés
Én és néhány srác/ffi egyáltalán nem szégyelli, ha pl térdnadrághoz nejlonzoknit vagy harisnyát használjon. Szeretünk így lenni, imádjuk a nejlont, a lycrás és egyéb harisnyákat.Sokan nem szeretjük, ha nincs semmi a lábunkon. De én pl nem azért használom, hogy szexi legyek, hanem mert rendszeresen használom...De sokan hasonló srácok nem mernek így használni, mert nem.
2012. aug. 6. 15:17
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Te most akkor fiú vagy és nejlon harisnyát hordasz? És azt kérdezed hogy ez bejön-e a lányoknak?
2012. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Igen)))De nem csak én, többen, nem tudom számszerűsíteni, de sokak nem merik felvállalni, ezért nem járnak nyíltan harisnyába, nejlonba...
2012. aug. 6. 16:30
 3/57 anonim ***** válasza:
78%
homi
2012. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

hogy neked mi bajod van? életemben nem láttam nejlonharisnyás rövidgatyás fiút, pedig bp-n élek.


képet

2012. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

"nem azért használom, hogy szexi legyek, hanem mert rendszeresen használom"

Ez aztán baromira értelmes volt.


Amúgy nem, egyáltalán nem...

2012. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
egy képre én is elég kíváncsi lennék
2012. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

4/6 válasz Nekem nincs semmi bajom))

Hát sokan nem vesznek észre dolgokat)))Úgy is fogalmazhatnék, hogy sokan nem látják az erdőt a fától)))Én nem Pesti vagyok, de tudom, hogy pont ott használnak a legtöbben. De ha valaki azt hiszi egy harisnyás pasi lábáról, hogy barna)))akkor nyilván sose fogsz olyan srácokat/ffiakat látni)))

2012. aug. 6. 21:37
 8/57 A kérdező kommentje:

6/7 Miért nem tudod elképzelni egy térdnadrágos férfineműt harisnyával??DD Rólam nincs kép, de ha ennyire nem tudod elképzelni akkor itt van ez:

[link]

2012. aug. 6. 21:43
 9/57 A kérdező kommentje:
3/8 Vártam, hogy valaki ezzel jön XD Nem vagyok az és a harisnyaimádók sem. Nagyon buta és szánalmas dolog ezzel párosítani. A melegek nem használnak állandóan vagy egyáltalán harisnyát, főleg nejlont, nekem ezt mondta akinek vannak meleg ismerősei.
2012. aug. 6. 21:48
 10/57 A kérdező kommentje:
5/9 akkor ajánlom olvasd el még egyszer
2012. aug. 6. 21:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!