Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén ősszel mi lesz a divat?...

Idén ősszel mi lesz a divat? Mit vegyek tanévkezdésre? (9-be megyek)

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
hát elöször járj abba ami eddig van neked aztán meg látod majd a kirakatokban
2012. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért írtam ki ezt a kérdést mert most kaptam egy kis pénzt amit a sulikezdésre is szeretnék költeni.max 1-2 ruhára-kiegészítőre gondoltam
2012. aug. 7. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kiegészítőket akarsz venni, akkor a Claire's-t ajánlom. Az Árkádban, WestEndben, Mammutban is van, nem mindig olcsó, de jó cuccok vannak nagyon, és gyakran van akció. Pl. a múltkor 3 nyakláncot vettem 1400-ért, és elég sokszor csinálnak 2-t fizet, 3-t vihet-akciót is. Elég divatos ékszerek és kiegészítők vannak.

Ezen kívül ott a Bijou Brigitte vagy a SIX, mindkettő jó kis bizsubolt. :D

Vegyél nyakláncokat, karkötőket, gyűrűket, fülbevalót, övet, sálat (ilyen vékonyabb kendőkre gondolok), vagy ami tetszik.

2012. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nexxxt82 válasza:
32%
Inkább a tanulásra koncentrálj, ne a ruhákra és a kiegészítőkre! Majd ha jól tanulsz, esetleg lepd meg magad vmivel. Pl minden 5-ös után egy kiegésztő, vagy minden osztályfőnöki dicséret után egy ruci! 30/F
2012. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van egy komplett ruhatárad (tudom, ilyen nem létezik :D) akkor mindenképp kiiegészítőkre. Nagy gumis övek, nyaklánc, hatalmas,gyűrűk, fülbevalók.

Ez inkább az összeg kérdése. Ha van elegendő ruha, nem 1-2 költeném ha kevés pénzem lenne.

2012. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiegészitőket vásárolsz ne vegyél nagy gumis öveket mert nem biztos,hogy jól áll és hamar szétmegy. Nyakláncból és fülbevalókból stb nem érdemes bizsukat venni, inkább spórolj ezüstre és aranyra mivel a bizsu "rozsdás"-nak fog kinézni és nem egészséges.
2012. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most még sehol sincs őszi cucc, még csak a nyári dolgok mennek. Majd szept elején vegyél pár őszi ruhadarabot. Kiegészítőket meg nézd meg több helyen is, mert sokszor akár egy ezres eltérés is lehet. SIX, Claire's, Bijou Brigitte mind drága helyek és sokszor nem éri meg egy karkötőt venni 2000-ért.
2012. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!