Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak hogy ne vágjon...

Mit csináljak hogy ne vágjon be folyton a tornadressz és a bugyim se látszódjon ki?

Figyelt kérdés
Járok szertornára 2 évig nem tornáztam a lábam miatt, most kezdtem el megint nemrég és minden edzésen szinte azon küszködök hogy bevág a dressz meg a bugyim kilóg belőle. Legtöbbször bugyi nélkül voltam főleg a nagy melegbe akkor szinte még ha nagyot is léptem már bevágott a dressz. Egyszerűen már nem tudom mit csináljak nagyon idegesítő tud lenni. Próbálkoztam már azzal hogy rövid legginget vettem alá az úgy jó volt de versenyen nem megengedett meg ilyenkor még edzésen meg edzőtáborba nagyon kellemetlen belefülledni. Valami hasznos tanáccsal ha el látnátok nagyon megköszönném.

2012. aug. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél egy mérettel nagyobb dresszt.
2012. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon erős hajlakkal szokták rögzíteni a sportolók :)
2012. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél az aljára rövid vagy hosszúnacit.
2012. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél példát a hiú pasikról akik térdgatyában dugnak is csak hogy ne látszódjon a szégyelletes nemiszervük.
2021. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!