Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is van így vele? Mit...

Más is van így vele? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,és vannak ruháim régebbről,és vannak újabbak is. Ahogy átnézem őket,egyszerűen a felük nem kellene,mert nem jó semmihez,és nem tudom eldönteni,hogy akkor milyen is a stílusom. Amiért ennyire össze-vissza vannak a ruháim a felüket nem tudom hordani,és úgy érzem feleslegesek,és nem tudom mit csináljak,hogy a ruhatáram nagy része menjen egymáshoz. Mert azért nem tudok venni 5 táskát meg 5 cipőt egy évszakra... Mit tegyek,hogy jobb legyen?

Bocsánat,ha érthetetlenül írtam,és köszönöm előre a válaszokat!


2012. aug. 8. 16:50
 1/2 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. Amik nekem már nem kellenek, oda adom anyának, ő mindig szívese fogadja :) Ha pedig neki sem kell, akkor elvisszük a családsegítőbe, mert másnak biztos jól jönne. Amik tényleg nem igazodnak a mostani stílusodhoz, annak keressetek új gazdát, de szerintem tökéletesen lehet 1-1 darabot kombinálni több rucival, hogy egymáshoz illjenek. Remélem érted mire gondolok. Ha pl. egy póló nem tetszik, akkor kicsit átalakítod, vagy felveszed olyan rucikkal, amik a te stílusodat tükrözik. Értem? :)
2012. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,köszi:)
2012. aug. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!