Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A house zenéhez milyen öltözkö...

A house zenéhez milyen öltözködési stílus tartozik?

Figyelt kérdés
house, zene, divat, stílus, öltözködés,

2012. aug. 8. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mainstream
2012. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 delusion ***** válasza:
100%

Semmilyen.


Mondjuk jó lenne tudni, hogy milyen house-ról beszélünk, mert mondjuk az electro house, diva house és balearic "beat" hallgatóközönsége nagy eséllyel nem ugyanazt a társadalmi réteget takarja.

2012. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát részletezhetitek, de ha mondani kell egyet, akkor electro house :)
2012. aug. 13. 15:26
 4/7 delusion ***** válasza:
Hát szerintem pont arról mondható el az, hogy tucat.. :)
2012. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valahogy sejtettem...:):D
2012. aug. 26. 14:13
 6/7 delusion ***** válasza:

Valami ilyesmi lehet, összegezve:


Acid House = ilyen tulajdonképpen nincs már.. szóval "semmi". Nem is ismerek most hirtelen olyat, aki Acid House-t hallgatna (pedig tisztelném, az fix).


Ambient House, Deep House, Nu Jazz, = ezeket nem tinédzsereknek és fiataloknak "találták ki". Itt is vannak kivételek persze, de elég nagy az esélye annak, hogy aki mondjuk ambient house-t hallgat, az semmilyen öltözködési stílust nem képvisel már, csak magát adja - mivel ezeknek fénykora jó 10-20 éve volt, az ilyet hallgató egyének már réges régóta érett, felnőtt emberek.


Balearic Beat, Ibiza House, Latin House = a név mindent elárul.


Diva House = Homoszexuális klubbok himnuszai, meleg kultúra.


Garage House = egy cipőben jár az Acid House-szal.


Progressive House, Progressive Trance, Tribal House, Microhouse = minden műfajnak van egy "sans nobilité", vagyis sznob alfaja. Szerintem House-nál ez a Progressive lenne (ezt senki ne vegye magára, én is szeretem - ez inkább jóízlés kérdése). Magyarországon úgysem ez lesz a jellemző, de Armani öves, YSL pólós, BMW-s ficsúrokat könnyen el tudok képzelni.


UK Hard House, Hi-NRG stb. = ez sem igazán létezik már, mellesleg semmi különös.


Most lehetne sorolni még a többit is, de nem maradsz le semmiről, a legtöbb egyszerűen nem létezik ma már.

2012. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát..... Az öcsém Electro-Houseos, és az ő elmondásai alapján, és az én véleményem alapján: Fekete sportcipő világos színű fűzővel, Fekete bőrdzseki, hülye pólók :P ,Sötét farmer nadrág.

(13/F, Raver)

2015. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!