Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyeneket?

Hol találok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen csizmák:


[link]

[link]


Hol lehet ilyet kapni? Rendelni nemnagyon szeretnék csak ha muszáj.De az a baj , hogy falusi vagyok.Nagyobb városok amik közel vannak : Ózd,Putnok,Kazincbarcika,Miskolc.És mamám Győrben lakik ezért onnan tudna nekem szerezni.Milyen boltokban vannak ilyenek? Magyarország lehet kapni egyáltalán?Nagyon fontos lenne ,mert rocker vagyok és ez kezd az öltözködésemben is megmutatkozni és az ilyen lábbelik jól mennének a legtöbb ruhámhoz.Előre is köszönöm.14L



2012. aug. 8. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem arra a környékre való vagyok, szóval nem ismerem ezeket a városokat, de rockerboltokban biztosan találsz ilyet, esetleg még nagyobb cipőboltokban is megnézheted.
2012. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nemsokára úgyis megyünk és megnézem.
2012. aug. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!