Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatok Angolos stílusú...

Hol találhatok Angolos stílusú ruhákat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az Angol fiúk öltözködési stílusa bejön, de nem sűrűn látok olyan ruhákat egy boltban sem. Tudnátok ilyen helyeket mondani? Illetve, hogy milyen árakra számítsak? Természetesen nem használt ruhákat szeretnék vásárolni, így a használtruha boltokat ne ajánljátok.

2012. aug. 9. 10:26
 1/3 anonim válasza:
Én már láttam az angol turkálóban szép angolos rucikat
2012. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát haver pedig hiába finnyáskodsz az angol turiban fogod őket megtalálni csak.Vagy valami szar copyt százszor drágábban valamelyik plázában.És a turis ruhák egyenesen Anglia legjobb boltjaiból származnak tudom mert jelenleg itt élek és átlátom hogy működnek a dolgok.Ha angol stílust akarsz vesd le a büszkeséged és menj turiba és legyen jó szemed a ruhákhoz(csak úgy érdemes menni)ja és még valami:ne lepődj meg ha egyedülálló darabokat találsz ott az angolok tudnak öltözködni van bátorságuk. ;) a magyar turik(nem mindegyik) meg nagyon jók akár elfogadok akár nem.
2012. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, leginkább Angliában találsz. :)

De nekem pl. a River Island az egyik kedvenc brit márkám, lehet rendelni Magyarországról is.

2012. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!