Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék jól öltözni...

Hogyan tudnék jól öltözni köpenyben? 14/L

Figyelt kérdés

Katolikus suliba járok, ezért sajnos muszáj köpenyt hordanom. Tudom, hogy a ruhákat fel lehet dobni kardigánokkal meg mellényekkel, de az a baj, hogy a köpenytől nem annyira látszana.

Tippek, ötletek?

Egyébként így is kevés ruhám van, mivel sajnos a szüleim nem állnak jól anyagilag. Nem is szeretnék új ruhát, csak mondjuk ilyen házilag elkészíthető hajba-valókat vagy valami csinos kis kiegészítőt esetleg egy régi ruhát felújítani valahogy, hogy feldobjam a megjelenésemet.


Előre is köszi! :)



2012. aug. 9. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A YouTube-on rengeteg ilyet találsz, ha ezt beírod:

Diy clothes

Vagy kiegészítőnek:

How to make hairbow

2012. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Amit az első írt, az hasznos. Ezenkívül csak annyit tudok mondani, hogy hiába akarsz persze csinos lenni, az iskola nem divatbemutató, és nem bántásként írom.
2012. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy nem divatbemutató, de ott a legtöbben jól öltözködnek, én meg abban a pár pólómban nem érzem magam csinosnak. :/

Egyébként köszi a tippeket, konkrét weboldat ami ilyen diy-kel foglalkozik nem tudtok?

2012. aug. 9. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt jók vannak :)) én is ezt az oldalt nézegetem mindig !

2012. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Szerintetek lehetséges egy nagy köpenyben is jól öltözni? Úgy értem, hogy attól függetlenül is lehet valaki csinos? Mert szerintem nem. :(

2012. aug. 13. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ikolába nem azért járunk, hogy divatoljunk hanem, hogy tanuljunk! Ha köpenyt kell hordani annak meg van az oka. Az iskolátokban vannak olyanok akik szegényebbek az átlagnál és vannak olyanok akikről ez kevésbé mondható el. Ezt a különbséget akarják kiküszöbölni ezzel. /Hogy később nem a másik piszkálása menjen ebből/ És úgy gondolom, hogy fölösleges feldobni a ruhákat ha már köpenyt kell használni a suliba max. sulin kívül látnák mások estleg oda... Szóval ha nagyon dobni akarsz magadon a fejedre koncentráljál... De ne vidd túlzásba, vallásos helyeken nincsenek oda érte azt vettem észre.
2012. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kevés a ruhád, és a pénzed, nagyon ajánlom a turkálókat! Nem kell megriadni attól, hogy már más is hordta. A butikokban is ugyanúgy felpróbálják előtted, ráadásul a turikban még ki is fertőtlenítik, így igazából sokkal tisztábban kapod már meg eleve, mint akármelyik boltban.

Elsősorban a kilósakat ajánlom, mert ott 1-2 ezerből is be tudsz vásárolni akár két szettet is. Meg tele van olyan márkával, amit itthon nem is árulnak, valamelyik darabon még a címke is ott van. Régen ódzkodtam a turkálóktól, de ma már nem lehet elrángatni belőlük, pedig anyagilag megtehetném, hogy boltban vásároljak, mégis kevesebbet veszek boltban, mint turiban! :D


24/Nő

2012. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ápold a hajadat, fogd össze esetleg egy kis kontyba és tegyél hozzá egy szép gyöngy fülbevalót, vagy valami ilyesmit. De majd ha elszabadulsz az iskolából öltözködsz kedvedre, szerintem fogadd el simán csak.
2012. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!