Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitó: ha fáj a lábam a...

Évnyitó: ha fáj a lábam a magassarkúban?

Figyelt kérdés

Bejárós vagyok, szóval buszozok egy órát, gyaloglok 1 km-t míg a suliba érek. 11 cm-s magassarkúm van, és attól félek, hogy magassarkúban fájni fog a lábam.

Nagyon gáz lenne ünneplő + barna topánka?

( [link] kb. így néz ki, és csak hazafelé, esetleg suli végén venném fel.)



2012. aug. 10. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
valami fekete jobb lenne, de ha ez van, inkább vedd fel, a 11 cm-es sarkú cipőt nem kilométeres sétára találták ki. Esetleg vágd bele a szatyorba a magassarkút, ünnepélyre felveszed, előtte-utána meg topánka.
2012. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nagyon hülyén néz ki a lapostalpú cipő az ünneplővel, főleg szoknyával. Olyan kacsaforma lesz tőle az ember. Inkább csináld amit az első válaszoló mondott.
2012. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Sosem értettem, hogy miért kell a nőknek feltétlen magassarkú cipőt fölvenniük, ha kiöltöznek...

Na mindegy. Igen, tudod ez is egy megoldás lehet, hogy oda- és visszafelé egy kényelmes cipőt veszel föl, és akkor nem fog fájni a lábad.

2012. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó válaszoló: ezt látod én se értettem soha. :D 21/L
2012. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

#4 Na végre valaki. :D

Szintén 21/L

2012. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Na ilyen se volt még, hogy más lány egyet értsen velem. :D
2012. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Oda is írtam, hogy csak ünnepély után, vagy a suli-buszmeg távolságig venném át, akkor is csak hazafelé, mikor nincsenek annyian.:D

(elsős leszek középsuliban, szóval még nagyon izgulok. lehet, hogy leszakad a lábam, mire hazaérek, akkoris végig rajtam lesz a magassarkú. Kitudja:D)

köszi a válaszokat! :)

2012. aug. 10. 20:38
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Magyarán 14-15 éves kislány vagy aki egy 11 cm-es cipőben fog bukdácsolni. Készülj fel hogy mindenki rajtad fog nevetni... meg is érdemled ha csak ennyi eszed van. Ilyet még én felnőttként sem vennék fel, mert kényelmetlen, tönkreteszi a lábat és semmi értelme mert nem szép, hanem nevetséges leszel benne.
2012. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Aha, és ismersz, hogy mennyire tudok magassarkút hordani, ugye? És minden lány nevetséges, mert ballagáson, sőt 8. évnyitón, de még 7.ben ballagtatáskor is ekkora magassarkú van rajta. A többi "idősebb" csajról nem ne is beszéljünk. Szóval vidd a maradi stílusod oda, ahova akarod, de ebből én nem kértem, köszi. :))))

ui: akkor lennék gáz, hogyha lapos talpúban mennék. mindenkin magassarkú lesz, megkérdeztem őket. :))


[link]

Amúgy erről a magassarkúról beszéltem.

2012. aug. 10. 21:43
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"ui: akkor lennék gáz, hogyha lapos talpúban mennék. mindenkin magassarkú lesz, megkérdeztem őket"


[link]

2012. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!