Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok errol? Nem...

Mit gondoltok errol? Nem tulzas ez, vagy csak en botrankoztam ezen meg?

Figyelt kérdés
Tegnap lattam egy csajt a varosban, akin ilyen fekete fenyes leggings volt egy bezs szinu ilyen nyari csizmaval meg valami hosszitott felsovel, aztan ezzel a szerelessel toppant be tancorara...
2012. aug. 11. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más a stílusa és ha neki ez jön be akkor nekem mindegy én nem botránkoznék meg rajta :)
2012. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tánc órára ez miért baj?
2012. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha ezen megbotránkozol, akkor még nem láttad a mai tizen-huszonévesek felét. A leírásod alapján ő meg egy egész normális lány volt. (Képes volt hosszított pólót venni a leggings-hez!) Amúgy meg miért érdekel, hogy máson mi van? Persze lehet véleményed, de a megbotránkozások szerintem fölöslegesek és jobban ártanak neked, mint neki.
2012. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak minden pasi őt bámulta és gondolom ők is megbotránkoztak ezen.
2012. aug. 11. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a pasik azért bámulták mert bejött nekik :DDD egyébként szerintem jó szerelés lehetett :)
2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ebbe mi a gáz ?
2012. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a pasik lelki épsége miatt aggódsz,akkor megnyugodhatsz!Szerintem nem azért bámulták,mert megbotránkoztak rajta.:))
2012. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!