Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-15 évesen betűrt ingben...

14-15 évesen betűrt ingben járok suliba, ez gáz? (~heti 1-2x)

Figyelt kérdés
ne értsetek félre, nem a nagypapa bő kockásingére gondolok, van egy elég elegáns slim fit, egy lazább gyűrött fekete.. szerintem, aki nem tűri be, az úgy néz ki, mint 1 csöves...:D egyetért vki? különben gyakran szoktam rávenni öltönymellényt is

2012. aug. 12. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
kint hagyott inggel is lehet jól kinézni és betűrttel is szarul, és ez fordítva is igaz, de ha jól öltözöl hozzá akkor nincs semmi gond. Öltönymellény meg szerintem gáz, olyan ficsúrós, iskolába vagy nem estélyen.
2012. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, ha nem húzod fel a mellbimbódig a gatyádat. :D

stílus kérdése, a kint hordott ing inkább lezserséget sugall, a betűrt ing pedig rendezettséget, összeszedettséget... mindenki hordja úgy, ahogyan akarja, amilyen hangulata van.

2012. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem betűrve: vagány, menő, jól néz ki. Kivéve ha leér a térdéig mert túl hosszú/túl bő.

Aki betűri... hát ha iszonyat jópasi akkor jól állhat neki. Ha nem akkor nem.

2012. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
az a gáz,hogy nyáron suliba jársz :P
2012. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Úgy öltözz, ahogy jól érzed magad - ha jól érzed magad, az pedig az egy kisugárzást, amitől tényleg jól is fogsz kinézni.

Ellenkező esetben pedig lehet rajtad akár a legdrágább, legmenőbb ruha is, ha azt nem tudod viselni, megette a fene.

Konklúzió: nem az számít, mi van rajtad, hanem, hogy hogyan viseled. :)

2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neke egy punk haverom jut róla eszembe, ő szokta betűrni az ingjét, mondjuk ő pont a "nagypapa bő kockásingje" stylban utazik:D De egyébként nem gáz szerintem, bár öltönyizével így nyáron picit meleg lehet.
2012. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!