Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teljesen beleszerelmesedtem...

Bratilla kérdése:

Teljesen beleszerelmesedtem egy ruhába, de nem tudom hol lehetne megszerezni, nem ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Egyberuha, viszonylag rövid, rózsaszínes árnyalatú és apró fehér pöttyök vannak rajta. A derekánál van egy vastag fehér szalag, a ruha jobb oldalánál pedig egy nagy masni. Ezt a szalagot hátul lehet megkötni.

A piacon voltam anyukámmal, amikor megláttam, de sajnos már csak egy darab volt belőle, és az nem volt a méretem.

A címkéjén az volt, hogy "Made in Italy", és elvileg valamilyen tavaszi kollekcióból való.

Nem látott már valaki ilyen ruhát valahol? Nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni. Köszi előre is! : )


2012. aug. 12. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem csináltatod meg?

Jövőhéten én is épp megyek csináltatni egy inget,mert sehol sem találtam hasonlót :(

2012. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert az úgy sokkal drágább lenne, és ez annyira tökéletes lett volna.. De én is gondoltam már rá, végső esetben az lesz, köszi, hogy válaszoltál. :)
2012. aug. 12. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
amikor elolvastam hirtelen ez a ruha jutott eszembe [link] tudom, hogy nem ugyan olyan , de hasonló.. ilyet ebayon lehet venni : )
2012. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, ez is jó kis ruha, de sajnos nem ezt kerestem. Viszont ha minden kötél szakad, és nem találok rá a másikra, akkor utánanézek ennek, ez is aranyos. Nagyon köszönöm azért!! :D
2012. aug. 12. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebayen több ilyesmi is van, írd be a keresőbe és nézd meg mit találsz.

[link]

[link]

[link]

[link]

és a többi....

2012. aug. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú, itt is sok jó ruhát találtam, de sajnos egyik sem az, amelyiket keresem. De azért nagyon köszönöm a segítséged!
2012. aug. 13. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!