Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! H&M vagy Zara? Hol...

Csajok! H&M vagy Zara? Hol jobbak a ruhák? Hol olcsóbbak? Megyek fel Pestre bevásárolni pár ruhát, szerintetek hová érdemes ezeken kívül bétérnem?

Figyelt kérdés

A stílusom nőies, elegáns, mint Blair Waldorfé a Gossip Girlből.

18/L


2012. aug. 14. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
SAzerintem menj el egy plázába. (WEstend, Corvin-bár az sz@r, DUna Plaza.....) és ott járj körbe és így kiválaszthatod a legjobb boltokat. H&M-ben nagyobb a választék
2012. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a H&M jobb,de menj be mindkettőbe ha időd engedi.Én a Stradivariust,Bershkát,Pull&Bear-t is ajánlom,ide is sok fiatal jár és ki lehet fogni jó darabokat.A Váci utca-Vörösmarty tér környékén például ezek közül az összes üzlet megtalálható egy helyen.


22/L

2012. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én a H&m-be szoktam járni. A Zarában is jó cuccok vannak, de sokkal drágább (néha azért vannak leárazások)


De szerintem is menj el valamelyik plázába

Ne kösd magad ehhez a két üzlethez! Nézz be, ahová csak teheted, a választék nagy!! :-)

2012. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a h&m a szerelmem. A zara egy nagyon jó bolt de borzalmasan drága sztem egy top 10ezer ftért? De blair waldorf stílussal lehet a zara jobban illene hozzád.
2012. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória. A H&M egy olcsó, de jó ruhákat áruló bolt, szinte mindenki megengedheti magának. A Zara drágább, ott azért már simán elköltesz több 10.000-et pár darabra. Minőségre én nem tapasztalok nagy különbségeket a kettő között.
2012. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretnék kötekedni, de a H&m-ben nem olyan árak vannak, hogy majdnem mindenki megengedheti magának ...
2012. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Zarát szeretem, egyik kedvencem, szép ruhák vannak.

H&M egy olcsó márka, ami látszik a minőségben is. Régebben nagyon szerettem, és vannak jó ruhák, de egyre kevesebbszer megyek be.

Egyébként nézegesd meg a márkák honlapjait, fent vannak a ruhák és az árak is.

2012. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:OOOO h&m olcsó? Hát sztem meg kicsit drága csak ahhoz képest nem h egy jó márka. És egyáltalán nem igaz h szinte mindenki megengetheti magának. Pl Egy darab felsőt 5000ért. Ezt nyílván gazdag kis sznob tinilányok mondják akiknek a szülei mindent megvesznek tehát nekik semmi sem drága
2012. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A H&M-ben mindig vannak leárazások. Nem a legújabb kollekcióra értettem az olcsót. De most pl. 1000-ért, 2000-ért lehetett felsőket venni, vagy 3000-ért egy nadrágot. Szerintem ez nem olyan nagy horror ár.
2012. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és a tini stimmelt, sznobnak nem mondanám magam. És nem a szüleim vették, hanem én, diákmunkából.
2012. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!