Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen színű Converse...

Ti milyen színű Converse cipőt vennétek?

Figyelt kérdés
Találtam interneten egy oldalt, ahol nagyon olcsón van Converse tornacipő, minden színben rendelhető és nem tudok dönteni. Fehéret biztos nem szeretnék, mert van egy fehér cipőm és azzal nagyon sokat szenvedek, mert állandóan koszos. Ja és van egy fekete Converse oldaltáskám, azt is figyelembe lehet venni. :D Szóval? 14/L

2012. aug. 14. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
citromsárga,zöld,lila,kék? nekem lila volt és nagyon szerettem most kéket szeretnék! :) De inkább a sötét lilát ajánlom mert azon nem látszik annyira ha koszos lesz.Esetleg be tudnád nekem linkelni nekem azt az oldal akár privátba is ?:) 15/L
2012. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én akkor is feketét választanék:D nekem is belinkelnéd az oldalt?*-*
2012. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 2. válaszoló, te miylen feketét választanál, full feketét vagy simát?
2012. aug. 14. 14:22
 4/16 anonim ***** válasza:
klasszikus rövidszárú feketét, azt bármihez fel lehet venni. vagy pirosat.
2012. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én simát:)
2012. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy sokat gondolkodom a feketén, csak azt nem tudom hogy ha az mellett döntök, akkor sima feketét vagy full faketét rendeljek.
2012. aug. 14. 14:34
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) A sima lányosabb talán vagy nem?
2012. aug. 14. 14:34
 8/16 anonim ***** válasza:
tudom, hogy ítad, hogy nem akarsz fehéret, de én olyat vennék legszívesebben. magasszárúban és aminek az oldalán van piros csík. :) esetleg még vennék pirosat, meg feketét. de ha feketét vennék, akkor semmi képpen sem full feketét
2012. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, a fehér nekem is nagyon tetszik, csak az a baj vele, hogy minden második héten mosni kéne és lehet hogy egy idő után attól menne tönkre :/ Köszönöm a választ :)
2012. aug. 14. 14:45
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem lila és fehér van. szerintem ez a kettő közül vagy a citromsárga,fekete
2012. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!