Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hordjam a csőtopomat?

Hogy hordjam a csőtopomat?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap egy csőtopot, de nincs pánt nélküli melltartóm, és sok ezer forintért sem tudok venni egyet. Általában a melltartóimat kínaikban szoktam venni, de itt egyikben sem találtam pánt nélkülit. Most akkor hogy vegyem fel? Van szilikonpántom, azzal okés, vagy inkább ne? Adjatok valami tanácsot légyszi! Köszi :)
2012. aug. 14. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nenenenee!! csak szilikontpántot ne! óvd meg ettől az emberiséget, nagyon csöves hatást kelt. ha abszólute nincs más megoldát inkább tűrd be a melltartód pántját a top alá, arról nem tud senki O.o
2012. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég vettem a kínaiban pántnélküli sportmelltartót. Sokkal jobb, mint a sima pántnélkülim, kényelmesebb és szebben is tart.

Ha nincs nagy melled, egyszerűen csak vedd le a pántokat egy cserélhető pántú melltartóról.

2012. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Csőtophoz nem kell melltartó. Kivéve ha átlátszik. Akkor ilyen kis izét felveszel alá és kész. [link]

Ilyet otthon 2 perc alatt régi cuccból is lehet varrni.

A szilikon pánt hülyén néz ki. Az lenne a lényege hogy ne látszódjon, de hát látszik, és ronda.

2012. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogod az egyik melltartódat és leveszed a pántját, rajtam is most pont úgy van és nem látszik ki sehol!

A szilikon pánt olcsó p*csás hatású. Kis csitrik hordják a szilikon pántot, szóval az felejtős ! :)

2012. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Tezenisben vettem nagyon jó pánt nélküli melltartót, de ha megáll rajtad a sima melltartó is pánt nélkül akkor vedd le egyiknek a pántját, ha nincs levehetős, akkor amelyiket nem sajnálod annak vág de a pántját. A szilikonpánt tényleg nem túl esztétikus, (kisebbségben vagyok a véleményemmel, de szerintem még mindig jobb mintha egy színes lógna ki...) DE a lényeg, inkább ne lógjon ki semmi :)
2012. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!