Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Középiskola évnyitóra lapos...

Középiskola évnyitóra lapos fekete balerina cipő, vagy magassarkú?

Figyelt kérdés
Most leszek kilencedikes, alacsony vagyok. A sulimhoz kb. a vasútállomástól 30-40perc séta. Lapos cipőt, vagy magassarkút (5-6cm sarok) vegyek fel?
2012. aug. 15. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Laposat. Ráérsz még arra, hogy magassarkúval fájdítsd a lábadat.
2012. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még 1kérdés: szoknyához vegyek fel testszínű harisnyát?(nem igazán szeretem, mindig sikerül kiszakítanom, de ha kell felveszem)
2012. aug. 15. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá harisnya, mert nem lesz hűvös. :P de maradj meg a lapostalpúnál, de ha annyira akarsz magassarkúban lenni, akkor a táskádban vihetsz és a suliban lecseréled, majd vissza.
2012. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se sétálj 30-40 percet magas sarkúban, nehogy olyan legyen a lábad mint Victoria Backhamnek.
2012. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

egy nő mindig hordjon harisnyát :) (ha olyan ruhában van persze)

én sem szeretem,mert kényelmetlen,de illik felvenni :)

szerintem is jó lesz a lapos cipő,bár ez a szoknyától is függ :)

2012. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 27 éves létemre életemben nem hordtam magassarkút,jó mondjuk magas is vagyok,csak a balerinákat szeretem.Úgyhogy szerintem te is balerinát vegyél fel.
2012. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el attól még, hogy középiskola nem fogja nézegetni senki sem, hogy van-e rajtad harisnya vagy sem. A cipőd is teljesen mindegy ha mindegyik szép.Én is most leszek 9.es, de már 2 éve odajárok, mert 7.es koromban odairatkoztam.Az évnyitókon és főleg zárókon mindenki fehér vagy fekete saruban van, harisnya nélkül fekete rövid gatyába és matrózblúzban.Senki sem figyeli...Azt vedd amelyiket akarod.
2012. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a balerina cipőre szavazok! Eléggé fájni fog a lábad a magassarkúban mire odaérsz a suliba, és még áld végig az ünnepséget is. Hidd el tapasztalatból beszélek :)

17L

2012. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Leginkább én is a lapos felé hajlok, és így el is dölt. Harisnyát szerintem csak akkor veszek fel ha hűvös lesz. Már csak a szoknyát nem tudom hogy a ballagási vagy az előtte hordott ünneplő szoknyát, de majd eldöntöm :) Köszi a válaszokat.
2012. aug. 15. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
lapos :) főleg ha gyalogolnod kell. 16/L
2012. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!