Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a cipőkről?

Figyelt kérdés

Cipő mániás vagyok. Ha van egy jó cipő,főleg ha akciós már meg is veszem.

Ma vettem pár cipőt. Mi a véleményetek róla?

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. aug. 15. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezekből egyedül az utolsó hordható...
2012. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológus segít.
2012. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

miért kéne pszichológus?? Mert szeretem a cipőket,és mindig veszek?? Én ezekre költöm a pénzt. Nem iszom,nem dohányzom. Nem költök sminkkészletekre,sem ékszerekre.

Igazából sportcipőket vásárolok..a szandál véletlen volt. Tetszett, de hogy mikor hordom még nem tudom..Idén nyáron nem igazán volt olyan jó idő..

2012. aug. 15. 22:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A második még elmegy, az első szerintem nem olyan szép, a 3.-at nem tudom megnyitni, a 4. ronda, az utolsó meg cigányos.
2012. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem az én stílusom.
2012. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, ha könyvekre költenéd, jobban járnál, mint ezekkel a csúnya cipőkkel.
2012. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 23:13


Drágám..egy kisebb könyvtáram van.. Akár hiszed akár nem az évek alatt rengeteg könyvet szoktam venni..Bár elismerem mostanában inkább letöltöm a könyveket e-book-ra..

Legközelebb inkább a kérdésre válaszolj ha már írni akarsz valamit.. Nem azt kérdeztem hogy mit kellett volna vennem..Hanem hogy mi a véleményetek a cipőkről..

Ha valakinek nem tetszik,azt is elfogadom..ha normálisan írja le..Ahogy volt aki le tudta írni normálisan is.

2012. aug. 15. 23:16
 8/12 anonim ***** válasza:

"Idén nyáron nem igazán volt olyan jó idő.."

Hol laksz? Egész nyáron majd' megsültem.


Egyébként egyik cipő sem az én stílusom, szóval nem jönnek be.

2012. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Angliában élek,és itt összesen ha 2 hétig volt jó idő..(sajnos) Ma is egész nap zuhogott az eső, még 20 fok sem volt.
2012. aug. 16. 00:58
 10/12 anonim ***** válasza:

hát én azt hittem olyan cipőmániás vagy, hogy magassarkúk, de van még kivétel (szerencsére :DDD )


1: nem igazán szeretem az ilyen vastag talpú cipőket, pedig tudom, hogy jobbak de nem az én stílusom, habár másokon tetszik ha úgy is öltözik hozzá :)


2: tetszik :)


3: nem nyitja meg :/


4:egyáltalán nem tetszik de kutyát sétáltatni lehet, hogy hordanám ,mert kényelmesnek látszik :)


5: nyárra tökéletes :D


amúgy leírnád, hogyan is néz ki a 3.?

2012. aug. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!