Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel augusztus 20-án?

Mit vegyek fel augusztus 20-án?

Figyelt kérdés

Este megyünk a Duna-partra megnézni a tűzijátékot. :-) Aznapra kánikulát jósolnak, napközben 33°C, este 25°C körül. Szerintetek mit vegyek fel? A stílusom nőies, csinos. :-) A hajamat, sminkemet hogy csináljam meg? Milyen cipőt vegyek fel? 16/L


Ti hogy fogtok felöltözni aznap?


2012. aug. 16. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy fogok felöltözni mint bármelyik másik nap.

Nem értem miért kell erre külön öltözéket kitalálni, nem esküvőre mész, hanem egy sz*r tűzijátékra.

2012. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hiába lesz meleg, a szúnyogok megzabálnak rövidben, ha nem használsz szukut :)

és hát stílusodnak megfelelően öltözz fel csinosan,nőiesen...magassarkút nem ajánlok.

2012. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...nem sminkelek, hosszú fekete farmert fogok felvenni egy fekete pólóval és acélbetkóssal->rockkoncert :D...
2012. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a stílusod nőies! Hát akkor ennek megfelelően vegyél fel mondjuk szoknyát v. egyberuhát valami kényelmesebb balerinacipővel. (Nálam legalábbis ezt jelenti a nőies stílus.)

21/f

2012. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bea203 ***** válasza:
szerintem vedd fel az egyik legszebb ruhadat vagy amelyiket nagyon szereted.a cipod legyen olyan 3-4-5cm maximum 5 a sminked legyen egyszeru
2012. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bea203 ***** válasza:
es a hajad legyen mongyuk kiengedve szepen megfesulve
2012. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyestélyi tökéletes, valami jó kis tűsarkúval...
2012. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!