Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy virágos cicagatyóm...

PannkaBubu kérdése:

Van egy virágos cicagatyóm amiben a virágok nem minden napi színekben pompáznak. Milyen póloval kombináljam? Kiegészítők? Smink? HELP

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

mivel cicanadrág polóval ne hord csak tunikával,vagy szoknyával,senki nem kíváncsi a popsidra.

Mivel élénk ruhadarabról van szó,ezért a felső legyen egyszerű,feltünésmentes. Kiegészítők szintén egyszínűek legyenek.

Smink mindegy.

2012. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval egy egyszerű fehér fölső??
2012. aug. 16. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
pl vagy fekete,fehér,zöld mindegy csak ne legyen csicsás a felsőd is annyi a lényeg.
2012. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egy farmermellénnyel?
2012. aug. 16. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval ami eltakarja a popsim...És léci mondj vlami smink tippet
2012. aug. 16. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

csinálj füstös szemeket kicsit szolídabban azzal nem nyúlsz mellé,mindenhez megy:

[link]

2012. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyszínű felsőket ami eltakarja a hátsófeled xd
2012. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is van egy virágos cicanacim. alapszíne fekete, a mellékszíne (azaz a virágminták a nacin) inkább rózsaszínes. ezért én egyszínű rózsaszín felsővel hordom. valahogy te is így kombináld. kiegészítő szerintem nem kell hozzá, esetleg egy nagyon alap gyöngy karkötő, vagy gyöngyfülbevaló. nyakláncot ne, mert az már túlzás. sminked lehet bármilyen, de egyre jobban melegszik az idő, úgyhogy szerintem hanyagold a füstös sminket. :) szóval legyen natúr, szempillaspirál-barna szemhéjpúder kombóó. cipő a felsővel vagy a nadrág alapszínével egyszínű. táska úgyszintén.
2012. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2012. aug. 17. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!