Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, milyen melltartót...

Csajok, milyen melltartót javasoltok?

Figyelt kérdés
A kérdés a következő, már nem tudom, hogy milyen melltartót próbáljak ki, szépen meg vagyok áldva méretileg és a kereskedelemben dolgozok. Nyilván nem kell mondanom, hogy ahogy árut töltök, vagy bármi mozgást csinálok igen kellemetlen lenne, ha kiesnék a melltartómból. Már annyi fajtát próbáltam, egyik sem tart. Van valakinek esetleg tapasztalata? Köszönöm a válaszokat előre is!

2012. aug. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
próbáltad már a teljes ksarasat? :) persze lehet, hogy nem jó méretet hordasz.
2012. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ívy1 ***** válasza:
Sport melltartó. Elméletileg a funkciója az hogy mindenfajta mozgásnál,tartsa a mellet.
2012. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, próbáltam a teljes kosarasat, de az annyira kényelmetlen volt, hogy azt hittem megőrülök tőle. A méret kérdés már bennem is felmerült, de gyorsan megcáfoltam, mert elmentem vásárolni, és próbánál megpróbáltam nagyobb kosarat, meg kisebb-nagyobb körméretet, de amit hordok az volt a megfelelő.

Felötlött bennem is a sport melltartó gondolata, de mivel még nem vettem nem tudom, hogy hogy válasszak, mire kell figyelni.

2012. aug. 17. 14:58
 4/4 anonim válasza:
Nem kell melltartó majd tartom a szájjammal :)
2012. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!