Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Olvastam egyszer...

Lányok! Olvastam egyszer harisnyás cikkben, hogy lehet nejlon+neccharisnyát együtt hordani! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi értelme a kettőt együtt hordani??Hogy még büdibb legyen a láb??:D
2012. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,hogy a büdit miért kell idekeverni, attól, hogy valaki esetleg hordana nejlonhar.fölött neccharisnyát, a neccharisnya sztem nem büdösíti a lábat!D Egyébként a látvány miatt lehet ez jó, szexin nézne ki így.
2012. aug. 17. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Én hordtam egymáson a kettőt, mert a neccharisnya csak dísz, amellett, hogy nem melegít semmit, olyan furcsa érzés magában, tényleg mintha kötözött sonka lennék, plusz a cipőben is nagyon fura, szóval, bár első hallásra furának találtam kipróbálva sokkal jobb mint magában a neccharisnya.
2012. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Nekem a nejlon harisnyában izzad a lábam azért...,bár a neccharisnya meg jól szellőzik az igaz!Ezért inkább neccharisnyát magában hordok!
2012. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3/És már nem hordod?De neked akkor jó volt úgy lenni?De hétköznap vagy alkalomra húztál duplán harisnyát?És milyen ruha+cipőhöz?Akkor szerinted sokan használnának így, ha kipróbálnák? Köszi
2012. aug. 17. 20:28
 6/12 harisnyababee ***** válasza:
Én is hordtam már így, mert magában a nagylyukú necc elég kényelmetlen a cipőben, meg a lábujjaknál is. Ezért vettem alá egy vékony testszínű harit, és rá a neccet. De láttam már kombinálva is, sztem úgy is tud jól kinézni. (Pl fekete harisnyára piros, vagy türkizkék necc stb..)
2012. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6/De ez az összeállítás nem nagyon kirívó?Mostanába ez divat vagy használtok így?Valakinek van kép a lábáról ilyen dupla harisnyás kombinációsan? Ha a közelembe látnék így egy nőcit, hát nem tudnám levenni a szemem róla...
2012. aug. 19. 15:36
 8/12 harisnyababee ***** válasza:
Hát, a fekete harira színes necc az elég kirívó. De akik így viselik, azoknak általában pont ez a céljuk, h feltűnő legyen. Én még ilyen formában nem hordtam. Meg amúgy sem szeretem annyira a neccet, de egy-két buliba mentem abban. De én csak úgy hordtam, h alulra egy vékony testszínű hari, (ami nem,vagy csak alig látszódott, h van rajtam) és arra vettem fel egy fekete necc harit. Ez így egyáltalán nem volt kirívó, mert észre sem vették az "alap" harisnyát". Ennél egy picit vagányabb lehet az, ha alap harisnyának olyan testszínűt húzol, ami egy picit csillog, és úgy rá a neccet. (Bár ezt még nem próbáltam.)
2012. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as ismét - Azért nem hordok már, mert "kinőttem" belőle, mármint korban, 29 éves vagyok és ezt a kombót olyan 23-24 éves koromban hordtam, én egy barátnőmtől láttam az ötletet, úgyhogy legalább ketten hordtuk így. 2 neccharisnyát hordtam egy fekete nagylyukút, azt szigorúan buliba, testszínű nejlonharisnyával alatta és volt egy barna kislyukú, azt simán ősszel, tavasszal is hordtam. És hát igen, a buliharisnya eléggé feltűnő volt, még a buszsofőr is kacsingatott a bkv-n mikor ebben mentem szilveszteri buliba :) régi szép idők :) jó volt felidézni, most már olyan a munkám, hogy nem engedhetek meg ilyesmit magamnak.
2012. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán hordok neccharisnyát, csak egészen kivételes (bulizós) összeállításkor veszem fel, és csakis kis és közepes lyukú fekete necc harisnyanadrágaim vannak. Viszont amikor felveszem mindíg veszek alá egy testszínűt: ezt hívják rétegzésnek. Nem lenne kényelmes másképp. Különböző színű és vastagságú harisnyanadrágok rétegzésével egyébként lehet kísérletezni: nagyon egyedi szín és textúra hatást lehet elérni! Persze nem ilyenkor van ennek szezonja, hanem ősszel és télen!
2012. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!