Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusok vannak?

Milyen stílusok vannak?

Figyelt kérdés

Itt főképp zenére és öltözködésre gondolok..Tudom eszméletlen sokan írták már ki,de remélem nem baj ha kiírtam..:)

Én például nagyon szeretem a fekete színt,meg a dubstepet és a rockot (Kedvencem a The Pretty Reckless) :)

Szerintetek milyen stílus illene hozzám?

Most fogok pár alter számot meghallgatni /Kiscsillag../ hogy milyen..:D

Na pls. írjatok..:)


2012. aug. 18. 20:22
 1/10 anonim válasza:

zene:

rock, r&b, Pop, Blues, Jazz, Punk, Metal, stb..

öltözködés:

rockos, punkos, és a többit sajnos nemtudom.

2012. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én nem támogatom azt hogy 1 adott stílust szeretnél megszemélyesíteni.. legyen saját stílusod. Találd ki magadnak. Fesd be a hajad zöldre, szard le az embereket. Legyél egyéniség.
2012. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..És adtok tippeket hogyan legyek olyan ember akinek "saját" egyénisége van? 12/L hamarosan 13..
2012. aug. 18. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj már 12-13 éves lánynak ne legyen "stílusa" ne fesse a haját maradjon még "gyerek" 3-4-5-6 év múlva úgyis az lesz "te jó ég ezt hallgattam"...
2012. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Héé! Nyugi.. nem festem be a hajam,mert jó ez így..És egyébként is nem hallgatok olyat amit később nem fogok szeretni..
2012. aug. 18. 20:52
 6/10 anonim válasza:

Ha tudom hogy 13 éves vagy :DDD

még ezzel ne nagyon foglalkozz.. inkább a zenéket hallgasd és 15 korodra biztos leszel abban milyen stílusod lesz.. mutatok zenekarokat mik neked is tetszenének:

supernem, 30y, intim torna illegál, vad fruttik, magashegyi underground, paddy and the rats, péterfy bori & love band, ahogy említetted kiscsillag :D , Quimby, hiperkarma


így idővel kialakul az :D jól haladsz

2012. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ahogy írok szerintem látszik..:D Amúgy köszönöm de nyitott vagyok mindenre..Meghallgattam a "légyszíves"-t az tetszik,de most egy mix zenét hallgatok..Most rá vagyok kattanva a dubsteppért de nem tudom miért..:)
2012. aug. 18. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Én több féle stílusú zenét hallgatok.

Kedvenc énekesek/énekesnők/együttesek: Jessie J, Adele, Katy Perry, Lady Gaga, Cher Lloyd, Rita Ora, Cheryl Cole, Marina and the Diamonds, Lana Del Rey, Jennifer Lopez, Bruno Mars, Olly Murs, Ed Sheeran, Chris Brown, Lil Wayne, One Direction, Maroon 5, Coldplay, és The Pretty Reckless. Ők a legnagyobb kedvenceim, talán nem hagytam ki senkit. Szóval elég kevert stílusom van.

Öltözködés? Az most van alakulóban.

2012. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12 évesen egyáltalán nem kéne ezekkel foglalkoznod, úgyis majd kialakulsz egy idő után
2012. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké értem köszönöm.
2012. aug. 20. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!