Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nemreg vettem egy sarga...

Nemreg vettem egy sarga magassarku cipot; ki milyen ruhat venne fel hozza?

Figyelt kérdés
Marmint szinre es stilusra milyen ruhat vennetek hozza? Kepet is linkelhettek
2012. aug. 19. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
sötétkék csőfarmerrel biztos jól néz ki. felsőben pedig sárga(és árnyalatai) vagy kék, ami passzol hozzá, szürke, fehér, fekete, és még világosbarna/drapp.
2012. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De templomba kellene! Nem eskuvore, hanem templombucsu lesz, szoval valami elegansabb...
2012. aug. 19. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy különleges /himzett, külföldi/ farmerrel szeretem hordani. Ugyanolyan sárga táskám is van hozzá. De küldj egy fotót, hogy növelhessük a variációkat.
2012. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi, csak kisebb platformmal

2012. aug. 19. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:
és milyen esemény lesz? a lényeg igazából annyi, hogy a kiegészítők(táska, öv) is ugyanolyan színűek legyenek. egy semleges vagy fehér színnel nem nyúlnál mellé.
2012. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egy templomba illő cipő. Jobb lett volna, ha előbb a ruha van meg és ahhoz csak hozzáveszel mondjuk egy fekete cipőt, mert az mindenhez megy.
2012. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszerű fekete ruhát is felvehetsz hozzá, csak ne csicsázd túl kiegészítőkkel, a cipő már így is elég extra lesz. templomba meg főleg, bár oda szolidabb színek illenek.
2012. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon megtetszett a cipo es azert vettem meg.
2012. aug. 19. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

tyűű deronda. Minek vetted fel ha nem tudod mivel akarod hordani?


Amúgy több rikítosat már ne vegyél hozzá ez is sok. egyszerű farmer, egyszínű felsők fekete, fehér, rózsaszín, semmi csillogás és neonos.

2012. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 .schwulbini. válasza:
36%
nekem tetszik a cipő :) szerintem egy térdig érő fekete szoknyát olyan össze vissza cafatosat, és tiszta lady gagás :)
2012. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!