Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a magassarkú cipő vagy...

Ha a magassarkú cipő vagy szandál talprészéhez nem simul hozzá a talpam, akkor nem jó a méret?

Figyelt kérdés
8 és 10 centis sarkakra gondolok, amikor a cipő, szandál vagy körömcipő egyébként hosszra és minden egyéb szempontból jó lenne, csak a levegőben lóg a talpam, remélem érthető, mire gondolok, szóval középen nem érek hozzá a cipőhöz, ami szandál esetében szerintem még csúnya is, de egyébként is rossz, károsabb a lábamnak így járni (légyszi azt ne mondjátok, hogy a magassarkú eleve káros)? És ha így nem jó, akkor inkább nagyobb vagy kisebb méret kéne? viszont akkor túl hosszú vagy túl rövid lesz a lábbeli, tehát mi a megoldás? Köszi.
2010. jan. 17. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek örülj, mert azt jelenti hogy nincs lúdtalpad! Bááár levegőben lóg a talpad!????
2010. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor normális, hogy lyuk van ott? igen, szerencsére nincs lúdtalpam, ezek szerint csak akkor simulna rá teljesen a cipőre a lábam, ha lúdtalpam lenne...ááhh, kár. úgy értem a bal oldalon rásimul, a jobb oldalon van a levegőben, tehát pl. ezen a két képen a nőknek van jobb oldalon kis levegő a cipő és a lábuk között, de nekem sokkal nagyobb.....:(...

[link]

[link]

2010. jan. 17. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, szerintem ne foglalkozz vele, amúgy az én talpam is olyan, mint a tied! A suliba anno le se kellett venni a zoknimat, mikor lúdtalpat vizsgáltak :), már messziről látták hogy jó. Inkább ilyen legyen, mint olyan :S!

Hidd el, aki a cipődet nézi, nem is fogja ezt észrevenni:)

2010. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha nagyon zavar, mutasd meg a dokinak, ő úgy is látja ha valami nem normális talp téren, de szerintem nincs vele baj! Egy képet nem tudsz feltölteni róla esetleg?
2010. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!