Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Váltsak ilyen stílusra?...

Váltsak ilyen stílusra? Nektek tetszenek az ilyen ruhák? Hol lehetne kapni?

Figyelt kérdés

sziasztok..én is tök átlagos vagyok, unom a stílusom sőt igazából nincs is stílusom. Nagy japán pop és koreai pop rajongó vagyok, és nagyon tetszenek azok a stílusú ruhák amiket hordanak. Nektek tetszenek? Hol lehetne hasonló ruhákat kapni? Nekem nagyon tetszenek ezek a 'színes ruhák'. :) 16L vagyok, szőkésbarna hajú és kék szemű


[link]

[link]

[link]

[link]


suliba elmennek? kérlek ne írjatok new yorkert, h&met ahol egy db felső 5 ezer ft vagy 10 ezer ez nagyon sok.:( Sajnos anyagilag nem állunk úgy


2012. aug. 19. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó stílus, mindenképp jobb mint a mai unalmas tömegcuccok. Ilyesmi ruhákat külföldről lehet rendelni, Magyarországon kétlem hogy találnál, ha mégis akkor iszonyat drágán.
2012. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
fúh, hát köszi! de honnan tudjam hogy jó-e a méret? esetleg ebay?
2012. aug. 19. 17:24
 3/14 Serenity-cica ***** válasza:
hada? turkalo, de nagyon vagany ruhak is vannak ott.
2012. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ismerem voltam ott , sok minden nagy volt rám..:( de talán majd körbe nézek mégegyszer, köszi ^^
2012. aug. 19. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
épp a nyújorkert akartam írni, most a nagy nyárvégi leárazásokban 900ért is vannak farmerok meg pólók.
2012. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
komolyan?köszi, lehet hogy benézek:)
2012. aug. 19. 17:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Terranova? én nemrég 790ért vettem felsőt és 2500ért nadrágot, hasonló stilusuakat.
2012. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

H&M-ben egész nyáron lehetett kapni ilyen színes felsőket, trikókat 1300-ért, biztos voltak helyi akciók is. Nem kell megijedni egy-egy bolttól, mert egy, mindenhol vannak hihetetlen leárazások, kettő, mindenhol meg lehet találni az olcsóbb termékeket. Én a H&M-ben vettem még hónapokkal ezelőtt egy sötétkék csőnadrágot 2500-ért, és alig tudtam elhinni, hogy igaz =)

Ugyanígy vannak dögivel olcsó cuccok a New Yorkerben is, a Tally Weijlben (múltkor hétszázért láttam egy ujjatlant, meg amúgy is egy csomó színes cuccuk van), a Takkoban, a C&A-ban, Terranovában, Kenveloban, a Reserved-ben szinte mindegyik alsó középkategóriás üzletben, csak keresgélni kell =)


Amúgy a turkálót én is ajánlom, szerintem egyáltalán nem rossz dolog, én ismerek olyan dúsgazdag csajt, aki a ruhatára egy részét innen szerzi be, igazi kincsekre lelhet az ember fillérekért. Szóval hajrá, fedezd fel a saját kedvenc helyeidet =)

2012. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi:)) általában kínaiba megyünk, ott is vannak jó cuccok! :) am turkálóban, a hádában voltam én is, ami jól nézett ki az nem hozzám illő, ami meg tetszett volna irtó nagy volt rám oO és sajnos semmit nem találtam:(
2012. aug. 20. 11:42
 10/14 A kérdező kommentje:
erranovában, Kenveloban, a Reserved ezek hol vannak?
2012. aug. 20. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!