Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék olyan elegánsan,...

Szeretnék olyan elegánsan, kifinomultan és extravagánsan öltözködni mint a lányok a Gossip Girl c. sorozatban. Nem fognak ezért kinézni Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem,de ne légy olyan besz@ri mint én mert sosem fogd megvalósítani önmagad:)Én is féltem ma mégis felmerem venni az olyan cuccokat és imádnak érte;)Mellesleg 21 vagyok,ha a kor mérvadó,mielőtt még egy bolond lepontoz:)9
2009. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

én és a barátnőim is szeretünk "feltűnően" öltözködni. régebben féltem, hogy kinéznek emiatt, ma meg kb attól félek, hogy nem vagyok elég kihívó. és mégis, a fiúknak NAGYON bejön!!! ajánlom neked is, mert sokkal magabiztosabb leszel tőle. ha meg az utcán mutogatnak rád, lehet hogy azért van mert teccik nekik a stílusod. velem soxor előfordult már pl az, hogy felvettem utcára tűszoknyát, meg szív alakú napszemcsit és pár HELYES fiú odajött és elkérte a számom. így ismertem meg a mostani barátomat akivel 2 és fél hónapja vagyunk együtt.

L / 14

2009. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi,mondjuk én már 19/l vagyok,fura hogy a mai 'fiatalok' így te is 14 évesen,hm,ennyire más vagy. amúgy mi az a tűszoknya? életemben nem hallottam róla :O nem ceruzára gondoltál?
2009. júl. 25. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy érted hogy ceruzára?

olyan mint a balerináknak van :D tüllszoknya*

[link]

2009. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ilyen a ceruzaszoknya :) [link]


a tüllszoknyát meg ismerem,de a "tűt" nem :D

2009. aug. 12. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van tüllszoknyám:DÉs nekem is imádják:D


Első voltam:)

2009. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De..sajnos ki fognak nézni érte..De ha tetszik,hát vedd fel nyugodtan.


Figyelj..Blair,és a bandája azért hordanak ilyen ruhákat,mert megtehetik!És most nem csak anyagiakkal kapcsolatban értem a ,,megtehetik"-et!

A szüleik milliomosok/milliárdosok,partikat adnak,luxus helyeken nyaraknak,ebből következik,hogy mindenki olyan akar lenni,mint ők.Ezért nem nézik ki őket.


Egyébként is New York a világ egyik divat fővárosa..fényévekkel előttünk(M.o. előtt)járnak a divatban..

2010. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát.. ha van pénzed és érzéked a divathoz akkor szerintem ez kérdés sem lenne.

de olyan olcsó boltok ruháiból mint pl. a H&M vagy c&a vagy berskha vagy new yorker nem fog valami igényesen kinézni ha úgy próbálsz öltözni mint ők..

2010. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem az áron múlik hanem az ízlésen! Néha a valentino utánzatot még valentino sem tudja megkülönböztetni! Jah És tipp: felmégy a versace gucci valentino weboldalára, ott szép nagyban, részletesen meglesheted a legujabb kollekciót. Veszel anyagot, elviszed varrónőhöz és megvarrja fillérekért :D
2010. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolso elotti:


Siman lehet h&m bol meg a tobbi atlagos boltbol stilusosan oltozkodni. Nezel te egyaltalan divatlapokat?


Am ha valaki a kisebb tervezoktol vesz ruhat, vagy eppen a magyar tervezoktol, mar igy us lehet stilusa. Nem kell ehhez Marc Jacobs es Hermes.

2011. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!