Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Térdig érő könnyített gipszhez...

Térdig érő könnyített gipszhez (sötétkék) hogyan öltözködjek, hogy minél kevésbé legyek feltűnő?

Figyelt kérdés
20/L

2012. aug. 20. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eléggé feltűnő a gipsz, nem tudsz ellene mit csinálni. meg nyár van, így is melegvan, nem lenne túl kényelmes hósszú bő gatyákkal takargatni. miért zavar, hogy így egy kicsit feltűnőbb vagy? :)
2012. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mindenki bámulni fog, meg rögtön azt gondolja, milyen béna, eltöri a lábát
2012. aug. 20. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy fogják ezt gondolni,na persze ha te magad is így tálalod. Vedd humorosra a dolgot.

Vegyél fel hosszú szoknyát.

2012. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hosszú farmer, ha rámegy a gipszedre.
2012. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a jó lábamra mit vegyek inkább: szandál vagy vászoncipő?
2012. aug. 20. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt eltörve a lábam, és senki sem gondolta, hogy béna vagyok, sőt mindenki tök segítőkész volt. ez bárkivel megtörténhet. meg szerintem inkább ciki az, ha azt hiszik, hogy az egyik lábad 3x akkora mint a másik, mint hogy elvan törve. cipőnek meg szerintem olyat válassz, ami felvéve nagyjávól egy szintbe van a másik lábaddal.
2012. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy biztattok, köszönöm, tudom, hogy rosszul viselem, egy álló napig bőgtem, amikor begipszeltek.
2012. aug. 20. 18:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már,ilyen miatt bőgni!!!!!:D

Miért,ezek szerint ha te eddig megláttál valakit az utcán begipszelt lábbal,akkor rögtön azt gondoltad, hogy milyen béna? -mert ha igen,akkor mondjuk meg is érdemled, hogy most így érzed magad,de ha nem akkor miért gondolod, hogy másank ez jutan eszébe?!

2012. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem azért bőgtem, hogy más mit gondol, hanem mert gipszben lesz a lábam előreláthatólag 2 hónapig. Nem tudok lábat mosni, naponta szúrni kell az injekciót a hasamba, nem mehetek strandra, hülyén néz ki, soroljam még?
2012. aug. 21. 17:02
 10/10 tony25 válasza:
biztos sexy v a gipszeddel;)
2012. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!