Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom észrevenni hogy...

Honnan tudom észrevenni hogy hamis-e a Converse cipő?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pl hogy 6 ágú a csillag xd
2012. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PannkaBubu ***** válasza:
2012. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem nagyon nehéz kiszúrni. Én évek óta hordom a converse tornacipőimet. Eddig mindig márkás helyeken vettem az alapdarabokat amik ugye 11 és 15.000 között vannak. Már 5 színben van és mind ugyanolyan. Idén egy kolléganőm mutatta, hogy vaterán is lehet rendelni hamisítványokat. Gondoltam szaladgálósnak jó lenne egy olyan is, és rendeltem 2-t.

Lehet, hogy én vagyok nagyon vak, de semmilyen különbséget nem véltem felfedezni. Minden betű és szám ott van ahol az eredeti cipőimen.

Azt viszont hozzá kell tennem, hogy amit vaterán rendeltem azok nem nagyon bírják a mosást, és kicsit hamarabb elhasználódnak. Az én cipőm 5 hónapos és belülről már szanaszét van jőve a sarka.

Szóval ha külsőségre is lehet észrevenni semmit, tartósságban mindenképpen.

2012. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mentek a mancsok.
2012. aug. 20. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a legegyszerűbb, az eredeti converseen belül van a márkajel.

a másik, hogy 10ezer alatt nem kapsz eredetit

2012. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!