Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap állás interjúra megyek...

Holnap állás interjúra megyek tervezői pozícióra és nem tudom, hogy mi lenne az alkalmas öltözet. Húzzak egy inget, nyakkendővel és hozzá egy farmert vagy pedig menjek öltönyben?

Figyelt kérdés
Nagyanyám azt mondta,hogy elég az ing meg a farmer,anyám viszont eléggé az öltöny mellett van és nem tudom eldönteni,hogy melyiküknek adjak igazat.

2012. aug. 21. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha farmerban mész, akkor ne legyen se koptatott se szaggatott, hanem visszafogott, egyszínű.

Ing se kockás legyen, hanem egyszínű, nyakkendő bármilyen lehet.

Szerintem ez így jó. :-)


Ha ez a megoldás nem tetszik, úgy is csinálhatod, hogy az öltöny nadrágját veszed inggel.

2012. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszínű ingre gondoltam én is.Van egy tört fehér hosszú ujjú ingem,meg egy szürkéskék rövid ujjú ingem.Lehet,hogy az öltöny nadrágot fogom felhúzni.Az mégis csak elegánsabb.Köszönöm a segítséget!
2012. aug. 21. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Öltönyt vegyél fel mindenképpen szerintem.
2012. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a nadrágkosztüm vagy a szoknyakosztüm.
2012. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
fehér blúz + sötét alj 25/L
2012. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok.Szóval kicsit hülyén néznék ki blúzban,meg kosztümben is.:D

De bocsi,mert az én hibám.Nem írtam nemet,gondoltam az öltönyből ki lehet találni.

2012. aug. 22. 22:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az állásinterjút meg holnapra rakták át egy baki miatt.
2012. aug. 22. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért?

Amúgy fiúkon jól áll a kosztüm. 25L

2012. aug. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!