Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Égő ha eléggé el van kopva?

Égő ha eléggé el van kopva?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz ha nagyon el van kopva a fekete conversem talpa (főleg a sarkánál, ott már majdnem lyukas)? 16/L

2012. aug. 22. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha annyira el van kopva vegyél a kínaiban egyet 3000ft-ért
2012. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az nem converse :/ Épp most gyűjtök rá, de csak kb szeptember végére lesz annyim.
2012. aug. 22. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé szét van már, de nekem ez illik a stílusomhoz:)
2012. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem is felül is, csak a talpa sztem vhogy gázabb, mert azon járok. De a gumi is szét van repedezve, meg a jobbos a sarkán ki van szakadva.
2012. aug. 22. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
most mi van akkor,ha nem converse? van ugyanolyan cipő csak nincs rajta a márkajelzés..
2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Sokan nem ertik a lenyeget..

Egy märkäs cipö szetkopva stilusos, egy kinai cipö ujkoräban is gäz. Persze lehet mentegetözni hogy nemerdekli a tagot hogy mi van a läbän, de en meg a kifogäsait sz@rom le.

Tehät ha lazäbb vagy es nem rozsaszinü a converse cipöd akkor rendbenvan. Ha ilyen pläzäbanflangälos kis csinibaba sznob vagy akkor megszolhatjäk, szoval stilusfüggö, de ältaläban a conversek akkor neznek ki jol ha lätszik rajtuk a hasznälat:)

2012. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Jah most lätom hogy fekete szoval rendbenvan:P
2012. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
pont valamelyik nap állt előttem a mozgólépcsőn egy srác converseben,a sarkánál már majdnem teljesen lekopott a szöveg.nekem az jutott eszembe hogy tuti sokáig gyűjtött rá és csak az az egy van,amit szakadásig fog hordani.utolsóval ellentétben szerintem inkább egy új kínai (persze mentes minden csicsától meg gáz felirattól) mint egy agyonkopott márkás valami.
2012. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem egy hónapig még bírja... hordd azt amíg nem veszel újat... vagy ha annyira gáz szerinted, akkor kérd meg a szüleidet, hogy ha tudnak adjanak neked kölcsönbe egy kis pénzt, és majd ha gyűjtöttél visszakapod.
2012. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és akkor az a ciki ha valakinek csak egy converse cipőre telik vagy mi?

tudod nem mindenki engedheti meg magának, hogy hetente vegyen egy másikat..

én is gyűjtöttem pár hónapig egy futócipőre...

nem vagyok "converse fan" de ha valakinek ez tetszik akkor mi van?

2012. szept. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!