Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok megfizethető áron...

Hol tudok megfizethető áron női barna oxford cipőt venni? A deichmanos nem jó, gagyi és már a boltban el van kopva a sarka.

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amin olyan kis lyukak vannak, nem sima.

És kinaiban nem szeretnék venni, mert az hamar tönkremegy.

Ilyesmire gondoltam: [link]


2012. júl. 30. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont annyit bír, amennyi ideig divat lesz.
2012. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel meddig lesz divatos, nem követem a divatot.
2012. júl. 31. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, én a Deichmannban vettem, tavaly ősszel, és elég sokat hordtam azóta, jól bírja, az árát szerintem megéri. Szerintem egy hibája van csak, a csúszós talp, de ezen meg otthon is lehet segíteni.
2012. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt vetted meg?

Nem kopott meg a sarka? Én még a boltban körömmel megkapartam kicsit és kb. olyan volt mintha radírból lett volna. Meg a talpbetét sem volt egyikben sem jól leragasztva. Úgyhogy sztem hiába olcsó, ha 2 hét alatt úgyis tönkremenne.

2012. aug. 4. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Fúj erre a deichmannosra épp csak nincs ráragasztva nagy betűkkel, hogy OLCSÓÓÓÓÓ.


Humanic. Ott nem csak humanicos gagyik vannak, meg bőr is van, sok másik márka is, és nem nem is nagyon drágább, mint a deichmann, főleg nem leárazáskor.

2012. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, az enyém magas sarkú, szóval nem ez az:) én örülnék, ha olyan radírféle lenne alul a cipőm, nem csúszkálnék legalább:D az ilyen lapos sarkúaknál amúgy is lassabban kopik a cipő alja szerintem.
2012. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Akkor majd megnézem a Humanicban.

2012. aug. 7. 23:03
 8/8 anonim válasza:
Ha valaki oxford cipőt keres eredeti bőrből akkor a facebookon keresse Ata shoes
2013. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!