Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ünneplőt viseljek...

Milyen ünneplőt viseljek évnyitón?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és szeretnék elegáns, csinos lenni az évnyitón, és ugyanezt szeretném majd felvenni felvételire, és évzáróra kisebb változtatásokkal az évszaknak megfelelően!

Alacsony vagyok, ezért kellene a magassarkú(5 cm-nél magasabbat nem szeretnék, azért nem vagyok még olyan korban, és a lábam is maradjon még meg) +(jobban szeretem a telitalpú, csatos cipőket, de olyat nehéz találni), de nem olyan amibe állni és járni nem lehet, mivel gyalog járok.

Tehát milyen fekete-fehér összeállítást ajánlotok?

-Iskolai kikötések: -galléros fehér blúz

-fekete nadrág/szoknya

(ha szoknya: nem mini)

-fekete cipő [link]

Ezt találtam, mondjatok véleményt!

Előre is köszönöm!!!!!!!! :-)



2012. aug. 23. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Őőő.. leírtad mi lesz rajtad. mit segítsünk? ._.
2012. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó a cipő, a többin én sem értem mit lehet még pontosítani :) szerintem szoknyát vegyél amúgy, az csinosabb.
2012. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos amit leírtam nem az én döntésem, mit vennék fel, csak az iskolám kikötései.

Igazából az érdekelt, hogy amiben lehet választani, melyik a jobb.

Akkor a cipő jó? (abban nincs megszabás)

Szerintetek valami virágos kitűzőt vegyek fel?

2012. aug. 24. 07:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából az iskola mondja meg, hogy miben kell menned. általában a fehér-fekete összeállítást részesítik előnyben. Én fiú vagyok s 14 éves, de nálunk mindenkitől fekete aljnak szoknyát kérnek. Lányoktól, fiúktól egyforma hosszú sötétet, legtöbbször feketét. Sajnos nadrágot nem lehet venni a fehér felsőhöz, mert igazgatóit lehet kapni. 14F
2012. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!