Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse táska miért lenne...

A Converse táska miért lenne már "gáz"?

Figyelt kérdés
Egyik srác ismerősöm leszólta arra hivatkozva, hogy milyen tömegdarab, és hogy ízléstelen. Szerintem egyáltalán nem "tömeg", nem szoktam sok embernél ilyen márkájú táskát látni. Én csak edzésre hordom, de azt gondolom, máshova is simán lehetne, végül is egy elég jó márka, és nem is olcsó. Nektek mi a véleményetek róla?

2012. aug. 24. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én (sajnos) túl sokszor is látom. Anno gimiben minden második embernek volt :) Uniszex darab is lett és valóban tömeg. Nem csak táska, cipő is.

Nekem egyébként sem tetszettek, de tudod, tavaly a Fila táskát sz.rozta mindenki... Miért? Converse is lépten-nyomon terem, az meg nem is csak tavaly óta. Ha valakinek az tetszik, azt hordja. Nagyon nem szeretem az utálkozást.


Nekem sosem volt Converse-m, de nekem nem stílusom. Ha tetszene, akkor magamért hordanám, nem azért, hogy "beilleszkedjek" a nyájba :)

2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 M.Kata ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz. nem tömegdarab,de azért van jópár embernek.de ettől függetlenül nem az a lényeg,hogy neked tetsszen?!
2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem is tömegdarab. ahogy a cipők is.
2012. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

hat gaznak nem gaz, de mindenkin az van , valoban draga , vagyis marakinek draga,

szerintem egy szinten van a fila taskaval

Mig akik jobban elnek azok hardanak converset ( szegenyek nem)

Mig akik szegenyebben elnek azok filat hordanak ( gazdagok nem)

Tomeg cuc....

2012. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valóban tömegcucc a converse... főleg a cipők és táskák. Ettől még nem gáz, aki akarja az hordja, nem zavar vele senkit... persze lehet egyedi táskát is venni, de szerintem nem mindenkinek van olyasmire 40-50ezer forintja. Merthogy egy valóban egyedi és minőségi táska ott kezdődik.
2012. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de tényleg tömegdarab, sajnos:/
2012. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Olcsó szimatszatyor ezerszer jobb... strapabíróbb is... mint az ilyen divatszarok...
2012. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző, lehet hogy így van, de aki Convers táskát venne annak valószínűleg nem illik a stílusához a szimatszatyor.
2012. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Amit képviselnek... nem nevezném stílusnak sem.
2012. aug. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és ha sok embernek van? hát ez van. mi ez a nagy " jajj egyedi akarok lenni" mánia? nem az a lényeg hogy egyedi legyél, hanem az hogy azt hord amit valóban szeretsz, ami kényelmes számodra !
2012. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!