Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék nőiesebbé tenni...

Hogy tudnék nőiesebbé tenni együtteses pólókat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a rock- és metálzenét, és megkaptam a bátyámtól a régi együtteses pólóit, ilyesmik:


[link]


[link]


(A Nightwishosnak kicsit más a mintája)

Hogyan tudnám úgy felvenni őket, mivel, milyen kiegészítővel stb, amivel nem rockeres, hanem nőiesebb a megjelenésem?

18L



2012. aug. 25. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vegyél fel valami szép sálat/táskát hozzá.

[link]

2012. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

vedd fel a pólót és bújj át a nyakán :) kösd meg hátul az ujját vegyél hozzá egy farmer kis kabátot vagy bőrt egy nyaklánc és kész is :)

Egy kis csini miniruha :) Esetleg vágd le az ujját meg csíkokban vágdosd ki a hátulját és ha fekete a póló fűzz fele a hátába egy színes szalagot tudod olyan alul-felül-alul-felül módszerrel és olyan lesz mint ha kockás lenne :)

2012. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
[link] csináld meg ilyen pántosra, hozzá meg mondjuk valami mini farmershortot vegyél fel vagy csak simán csőnacit.
2012. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát, az együtteses pólókat nem azért találták ki,hogy "csini" legyen,hanem hogy megmutasd,hogy szereted a bandát..szerintem.
2012. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Evilkiller ***** válasza:

Egyet értek, ha már azért veszed fel őket, mert szereted a rock-ot, akkor ne akarj bennük nőiesen kinézni!

Nem arra valók, és főleg vétek őket átalakítani!

Ha épp "rockeresebb" hangulatban vagy, vagy olyan helyre mész (koncert, ilyesmi) akkor simán vedd fel őket, ha meg épp nőiesen akarsz kinézni, vegyél fel mást!


Max, amivel ilyenek mellé egy kis nőiességet tudsz vinni, és még nem rontod el az egésznek a hangulatát, az egy magas sarkú szandál, vagy csizma, meg egy rövidebb fazonú szoknya!

2012. aug. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy szeretem a rockot és a bandát, még nem szeretnék úgy is kinézni, mint egy rocker. Ha kicsit átalakítom, vagy ilyesmi, attól még megmutatom, hogy szeretem őket...

De köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 26. 11:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kicsit szétpunkosítottam a Nightwishes pólómat :D Kivágtam az oldalából,összevarrtam hogy testhezálló legyen, a nyakát pedig csónak alakúra vágtam ki és ott rongyosan,cafrangosan hagytam. Az ujját szintén levágtam hogy épp csak fedje egy picit a vállamat. Nekem nagyon tetszik,szerintem te is próbáld meg átvarrni a tieidet ha van hozzá türelmed és ötleted :D

17/L

2012. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem adott volt ez a póló:

[link]

Vettem egy sötétebb, magasabb derekú farmershortot és betűrve hordtam, aranylánccal, papucscipővel.

Most télre pedig az a terv (hál' istennek hideg a sulink:D), hogy sima csőgatya, póló, nagy sál, és akkor a lényeg látszik.

Amúgy a Nirvana-s pólódért ölni tudnék.

15L

2012. szept. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Csatlakozom: csőgatya, sál, esetleg színesebb karkötők meg nyaklánc.

Amúgy megkérdeznéd a bátyádat, hogy honnan a Nirvanás póló? :)

2012. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!