Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erröl az öltözkö...

Mit gondoltok erröl az öltözködési irányzatról és a testalkatról?

Figyelt kérdés

A kérdésem adott, elöre is köszönöm a válaszokat:)


[link]


2012. aug. 25. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
a gatya színe nem tetszik, egyébként sztem nem rossz öltözködés. a testalkat hát, ruhán keresztül szintén nem rossz.:)
2012. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit olyan hipsteres, amúgy alapjába véve nem rossz de ezzel a cipővel szerintem borzadály.
2012. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Hipster-től nagyon messze, van nem egy hipster haverom:) De szerintem jó, egyszerű, ízléses. És én speciel ezt a testalkatot preferálom:)

15L

2012. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszméletlenül jól nézel ki, mondjuk ez a nadrág szín nagyon ritkán áll jól pasiknak , neked nem rossz ,de szerintem egy fekete vagy kék cipővel jobb lenne , vagy most divat ez a vans ez: [link] feketével vagy egy szürkéssel , szerintem csinibb lenne :) és ez a cipő nem is drága és kényelmes is.Az alakod is pont jó , jól nézel ki, nagyon!!!:) az arcodat is szívesen látnám:)
2012. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A testalkat teljesen jó, én csak a cipőt cserélném le. De összességében rendben van.
2012. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Van fekete cipöm is, de valamiért azt éreztem, hogy az pont nem passzol bele az összképbe.


Az arcomat nem fedem fel olyan könnyen, de ha írsz egy privátot, akkor kivételt tehetek:)

2012. aug. 25. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
nem rossz és megint nem rossz...vagyis inkább jó és jó:)
2012. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! :)
2012. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jajj az a nadrág nagyon nem tetszik :SS Jó lenne más színben, sosem szeretem ezt a színt még a hideg is kiráz tőle olyan csúnya :S
2012. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hmm... ritka, hogy egy pasinak ilyen jó ízlése legyen. :) A pulcsi és a nadrág színe együtt először nem igazán tetszett, de ahogy egy kicsit többet néztem, egyre jobban megkedveltem. :) Az arcodra én is kíváncsi vagyok. Nem tennél velem is kivételt? : D
2012. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!