Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szélesítsem/nyújtsam...

Hogyan szélesítsem/nyújtsam ki a nadrágot a vádlimnál?

Figyelt kérdés

Tehát az a problémám, hogy nagyon vastag a vádlim és borzasztó hülyén áll nekem a létező összes boltban kapható nadrág (nem szeretnék trapézt hordani). Egyszerűen nem találok olyat, ami ne feszülne a vádlimon. Mivel nyújthatnám egy icipicit ki? Nem is konkrétan az egész vádlimon, hanem a lábszáram alján, nem is az néz ki hülyén, h tapad a vádlimon, hanem az, ahogyan aztán a lában visszakanyarodik egyenesbe és ott is tapad. Nos ezt nyilván jó lábakkal nehéz átérezni, de ha valakinek van valami ötlete, akkor megpróbálom lerajzolni, mi is a baj.

Előre is köszi!



2012. aug. 26. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Mosd ki, várd meg míg kicsit szárad és vedd fel, annyit fog tágulni amennyi szükséges. Vagy guggolj benne, vagy közben tudod is magadon húzni!

A másik módszer amit barátnőm csinált fogott egy kukás zsákot combrészen elhelyezte(neki combrészen volt kicsi) és teletöltötte vízzel berakta egy napra a fagyasztóba és kitágította pont olyanra amilyenre kellett.!!! Remélem segítettem :)

2012. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ÚÚ, igen, köszi! :) nem gondoltam volna, h valaki tényleg válaszol :) ez a fagyasztós tetszik nagyon. szóval a vízzel teli kukászacsit belerakom a vádlirészhez és fagyasztó?
2012. aug. 27. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hugomnak is vastag széles a vádlija, én is megoldottam neki. Különben ez a fagyasztós dolog ötletes, de egyszerűbben is lehet. Én úgy csináltam, h mikor tesóm hazajött és levetette a nadrágot, akkor olyan tárgyat erőszakoltam bele a nadrág szárába (konkrétan gyerek bicikli gumit, de lehet bármi más amit otthon felelsz és bele tudod paszírozni a nadrágba), és ezt 2 héten keresztül, ami feszíti a nadrágot. A farmer ui. rugalmas, több idő kell neki h kinyúljon. De jó amúgy a vizes kukás zsák is, bármi ami legalább akkora mint a vádlid, és rugalmas is vmennyire. Én mikor tesóm vádliját megmértem befeszítve (39cm) akkor olyan méretű v kicsit nagyobb tárgyat kellett keresni, na ez volt sok idő. De jó lett. 23/F
2012. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! :)

Az a baj, h ezek szerintem nem igazi farmer anyagok, mert manapság már nem tudják megállni, hogy tapadós-rugalmasra csinálják. Amúgy nekem sajna nem jött be a fagyasztós, de köszönöm! Ez a gumis meg érdekes lehet :D Az a bajom nekem is, h nem találok akkora cuccot, amekkora kinyújtaná rendesen :(

2012. szept. 4. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hordj cicanadrágot, vagy bármi hasonló sztreccseset. Egyébként nem baj ha vastag a vádlid, sokaknak tetszik, pl. nekem is..persze csak ha formás izmos.
2012. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!