Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az ilyen jól állna?

Szerintetek az ilyen jól állna?

Figyelt kérdés

Az ilyen fazonú szoknyák szerintetek jól állnak a kicsit ducibb lányokon?

[link]

(btw, hogy hívják az ilyen szoknyákat? :D egész délután ezen gondolkodok, de nem jut eszembe, pedig tudooom :D)



2012. aug. 27. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont egy olyan területre vonzod vele a tekintetet, amiről inkább elterelni kellene.
2012. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem a fodor ducibb hatást keltene... :ss

am ez nem a ceruzaszoknya?

2012. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem nem... a viragmintak nem jol allnak a kicsit ducibb lanyoknak , mert nagyobbítanak, es ez a szoknya nem allna ilyen lanyokon elonyosen , kb. ugyneznenek ki mint valami kotozott sonka. javaslat: a terdig ero szoknya nem szuk szabasban :)
2012. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
első sorban a fazon érdekelt most, a mintát hagyjuk, de köszi :D igen igaz hogy kövérít még jobban, csak azért kérdezem mert már láttam 1-2 teltebb lányon ilyen fazont, szerintem nagyon jól állt nekik, és nekem is megtetszett :)
2012. aug. 27. 16:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
jó ez duci lányoknak is, nem mintásan... kivéve ha körte alakod van ( legszélesebb a csipő) mert akkor ugye pluszba dob rá.. de pl ha a vállad széles és a csipőd keskeny akkor jó, mer egyensúlyba hozza.. a combközépig érő szoknya nem annyira jó, jobb ha térd felett egy tenyérig ér, mert az optikailag hosszabítja a lábat
2012. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
úgymond 'egyenletesen' vagyok duci :D
2012. aug. 27. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
arra számits (váltsd át pl feketébe oldalt) és látni fogod hogy ennek a gebe nőnek is kifejezetten szélesíti a csipőjét...
2012. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz csinos is egy ilyen ruhában, ha a megfelelő színt/mintát választod. De ezt mi nem tudjuk megmondani így látatlanban, és Te sem, amíg fel nem próbálod a kiszemelt darabot, és látod, hogyan is néz ki rajtad. :)

Egyébként, a ruha neve PEPLUM. (éljen a Glamourból szerzett tudásom!! :D)

2012. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
TÉÉÉNYLEG, PEPLUM! köszönöm szépen :) hááát majd igyekszem felpróbálni egyeti :)) köszi mindenkinek :)
2012. aug. 27. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jól állna! Hordd bátran! Sőt, (lehet, hogy mások lehurrognak érte) szerintem sokkal szebb, nőiesebb egy teltebb lány egy ilyen szoknyában, mint egy csontváz!

Amúgy grat. az alkatodhoz, oly' ritka ez! Vagy csontváz valaki, vagy elhízott. Legalábbis én ezt tapasztalom. Úgyhogy szerencsés vagy, és emeld ki bátran a nőies alkatodat ilyesmi ruhákkal! :-)

21/f

2012. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!