Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni magassarkúban járni?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy megyek benne mint egy tojógalamb,de láttam már nálam rémesebb járást is.Sokat kell használnom és akkor belejövök vagy vagy vmi különösebb trükkje?xD
2012. aug. 27. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni :D

meg tanuld meg, hogy gyakorlatilag gördülsz a cipőn

2012. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ismerős.Pont ma próbáltam benne nem nevetségesen menni. :D és hát sikerült mikor nem sietek csak szééép lassaaan...:D Ahhoz képest, hogy 17 éves vagyok ez egy kicsit ciki....De bokasüllyedésem így kicsit nehezebb a dolog.Néha elkövetik azt a hibát, hogy úgy mennek benne mint a lovak.Mindig a sarkad tedd le előbb és akkor nem fogsz hülyén kinézni :) És mindig kicsiket lépj.de azért ne olyan kicsiket mint egy tyúk :D
2012. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*De a bokasüllyedésem miatt így kicsit nehezebb a dolog
2012. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tegyél a fejedre egy könyvet és egyensúlyozz :D
2012. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.Igen azt gondoltam hogy gyakorolni kell.Csak ha nem tudom hogyan kell lépkedni benne akkor a rosszat gyakorlom továbbra is.

Közben néztem videókat amiben úgy rakták a lábukat mintha egy csíkon járnának de ott nem a sarkukat rakták le először hanem a teljes talpukra léptek.Vagy rosszul láttam?O.o

2012. aug. 27. 20:27
 6/7 anonim válasza:
A sarkot kell előbb letenni.Láttam már olyat aki az egészet tette le és hááát... elég furcsán nézett ki.
2012. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az egy vonalon járás jó tipp, plusz egy picit fordítsd kifelé a lábfejedet.még az se baj,ha párhuzamos a vonallal,csak semmiképp se álljon befelé:)
2012. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!