Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez a kabát?...

Hogy tetszik ez a kabát? Nekem nagyon megtetszett, bár nem adnék érte annyit, de nagyon tetszik. Esetleg láttatok már valahol hasonlót olcsóbban? (fazonra)

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 28. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
úúristeen ez nagyon tetszik :) De kár hogy nincs rá pénzem :( Bocsi az offért de én is szeretném tudni hogy hol lehet valami hasonlót kapni :)
2012. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebayről való, onnan rendelve feleennyibe sem kerül, de elég rossz minőség... nagyon vékony, öszi-téli kabátnak teljesen alkalmatlan, a képen ez persze nem látszik.
2012. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és ami még fontos ha ilyet akarsz rendelni: ezek kínai méretűek, kb az XXL-es való egy átlag magyar nőre (M méretre). Annál nagyobb meg nincs is.
2012. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) köszi, de én sem venném meg egyébként ezt meg, főleg nem a netről úgy h nem fogom meg stb...de a formája, fazonja nagyon tetszik....hol lehet venni? ha kínaiban az sem baj!
2012. aug. 28. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!