Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az összeállítás jó ma estére?

Ez az összeállítás jó ma estére?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen trikó vagy

[link]

ehhez hasonló póló

PLUSZ

cicanaci vagy szonya?

PLUSZ

[link]

ilyen magassarkú?



2012. aug. 29. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Pfff, egyáltalán nem passzolnak a darabok...

A felsők jók lennének egy farmerrel, de nem szoknyával, vagy cicanacival meg pláne, hacsak nem vagy tipikus 14 éves könnyűribi. A magassarkú meg kifejezetten elegáns darab, nem diszkóóóóba való.

2012. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmi extra...
2012. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valamelyik felső + farmer + lapos szandál

Vagy szoknya + nem annyira sportos felső mint ezek,( bár a szoknyától is függ) + magasabb szandál

Cicanacit én csak hosszabb felsővel vennék fel.

Szerintem ez a magassarkú nem igazán passzol ilyen haveros buliba, inkább elegánsabb öltözékhez tudom elképzelni.


22L

2012. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem bulizni megyek, de köszi a válaszokat. A cicanaci igazából nem az a feszülős cicanaci hanem lazább..oké és akkor esetleg

[link]

Ilyen nadrág mint ami a csajon van, csak nem mintás hanem keki,egyszínű vagy a laza fekete cicanaciszerű

és hozzá egy hosszított elegánsabb póló?

2012. aug. 29. 20:53
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogy nagyon pontos legyek ilyen a magassarkú:

[link]

2012. aug. 29. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ehhez a nyári összeállításhoz egyáltalán nem passzol ez a téli cipő (persze ha a feketéről beszélünk). a fehér még elmegy vele, de nekem nem jön be:)
2012. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!