Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ki szereti a platform...

Lányok, ki szereti a platform csizmákat és cipőket?

Figyelt kérdés

Milyen alkalomra szoktátok hordani? Buli, hétköznap?

És az ilyen alacsonyabbakat szeretitek vagy a 13-16 cm magasakat? :)



2012. aug. 30. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem, a magasakat, de sajnos nem tudok bennük menni :( Pedig hétköznapra is hordanám.
2012. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem. Főleg, amik most jöttek a boltokba. Mint akinek mindkét lába rövidebb...ortopéd cipő.
2012. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretném őket, de ők nem szeretnek engem.

1. Nem tudok bennük járni (igaz, sok más nő sem, mégis felveszi).

2. Így is 170 cm vagyok, felveszek egy platformot és égimeszelő leszek. :P


Szerintem az alacsony csajoknak ideális. :)

2012. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket =) Kényelmesebbek, mert nem érzed benne a járda minden kis repedését, meg én nagyon alacsony vagyok (160 cm-mel én vagyok a legkisebb az osztályomban =D), és tisztára élvezem, amikor ilyeneket húzok, bár csak kettő van nekem.

Az egyik egy téli csizma, platform nélkül kb. 7-8 centi, ebben normálisan tudok menni, bár az első alkalommal úgy feltörte a lábam, hogy az egész talppárnám egy merő vízhólyag volt =D Azóta mindig rakok bele szilikonos talpbetétet, azóta majdhogynem tökéletes a cipő. Ezt felhúzom suliba is, mert nem olyan durva, de én meg tökre örülök a fejemnek, hogy magasabb vagyok =D

A másik egy egyszerű, velúr Mary-Jane-típusú magassarkú, ez 14 centi, ebből 4 a platform. Ezt kábé két hete vettem, mindennap hordom egy kicsit, hogy normálisan tudjak benne járni, még egyszer sem törte fel a lábam, de amikor élesben bevetem, mindenképp rakok ebbe is szilikonos betétet. Ezt suliba nem venném fel, csak alkalmakra, ünnepélyekre, bár most évnyitóra még mindig nem merném bevállalni =D De ha elmegyek színházba, megnyitókra, akkor arra tökéletes lesz. Viszont buliba nem húznám fel, az egyik oka az, hogy nagyon féltem, a másik meg, hogy egy bulin sokat mozgok, állok, táncolok, szóval rendesen használom a lábam, és nem egyszer sietnem is kell, szóval ilyenkor inkább maradok az 5-6 centis törpesarkúaknál =)

2012. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!