Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az egyenruha? Én nem vagyok oda értük, de ez tetszik, mert egyszerű.

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 30. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
fúúú... hát én nem birnám ki, ha egyenruhát kéne viselmnem suliba. de komolyan.
2012. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a képen nem én vagyok, de azt tudom, hogy csak az ünnepeken, nyílt napokon, meg sulis eseményeken kell viselniük...

hát én sem bírnám ki :D

2012. aug. 30. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
hát őszintén én még az ünnepségket is alig bírom ki :D rosszul vagyok az évnyitótól, évzárótól stb eseméynektől, amikor magamra kell vennem a suli egyenblúzát... egyrészt mert nagyon nagy méretben (nem csak rám, hanem szinte mindenkire), másrészt meg iszonyat kényelmetlen... ://
2012. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekünk csak egyenblúz van, és én is utálom amikor a 42-es inget adják rám, amikor 38-as felsőket hordok :o
2012. aug. 30. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jól néz ki:D
2012. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádom az egyenruhákat, szerintem tök jó lenne ha ilyen lenne a suliba :D Amúgy jól néz ki :)
2012. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
írtó szexi
2012. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!