Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok! Szerintetek jól néz...

Srácok! Szerintetek jól néz ki egy lányon egy Dr. Martens cipő? -képek-

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Karácsonyra szeretnék kérni egyet, egy szolidabb, egyszínű vagy virágmintásat kérnék, ami illik a stílusomhoz. Mit gondoltok? Jól mutat egy lányon?



2012. aug. 30. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon jól mutat, nekem bejön. Igaz, saját magamnak is vettem egyet annak idején, szerintem fiúknak is jól áll:) Viszont arra számíts, hogy nem téli cipő!
2012. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha stilusosan öltözködsz mint ezek akkor jól állhat
2012. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, arról olvastam, hogy nem való a -20 fokba, de csak a Karácsony a legközelebbi olyan esemény, amire kérhetek egy eredetit:) Habár gondolkodtam rajta, hogy vateráról veszek, ott találtam nagyon olcsókat, de nem tudom, hogy mennyire megbízható onnan cipőt rendelni:S
2012. aug. 30. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Nem AZ én stílusom.
2012. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan rendelj a vateráról, nagyon tartós, strapabíró cipők ezek, és hátha kifogsz valami egyedi példányt:) arra figyelj, hogy a talpa ne legyen nagyon kopott, mert már újonnan is elég csúszós, és ha lekopnak a barázdák, akkor már tényleg veszélyes, viszont a cipész szépen nem tudja már újratalpalni (legalábbis ezt tapasztaltam...).
2012. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van es imadom :) 33 Vagyok:)

2012. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez mindenkin jól néz ki
2012. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem van egy fekete ,nagyon jól néz ki , kényelmes .
2013. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!