Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Supra TK Society sokat kitart?

Supra TK Society sokat kitart?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy ha vigyázok rá akkor 1-2 évet kitart? Beázik? Bélelt? Mi a véleményed róla?
2012. aug. 30. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy két évet simán kitart. Beázni beázik mivel nem egy bakancs a béleltségről meg annyit, hogy télen hideg van benne nyáron meg meleg. Szerintem jó cipő mondjuk én most egy Skytop II-őt vettem. :D
2012. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annyit biztos ki fog tartani. Nyilván beázik, ha lábszárközépig érő tócsába/latyakba mászol bele XD Amúgy nem valami vastag cipő, télen vastagabb zoknival megteszi, nyáron magas szára miatt horror meleg szerintem :D:D:D Amúgy baromi jó kis cipő, nagyon jól néz ki és kényelmes is.
2012. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tehát akkor télen hóba nem ajánlott:/
2012. aug. 31. 20:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy melyiket veszed. Ha hasított bőrt ( [link] az könnyebben beázik mint a műbor ( [link] Mondjuk ezek az újak nem annyira műbőrök nem tudom milyen anyag lehet ez. Na ez tényleg műbőr ( [link]
2012. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
őőm nem hasított! Nem láttam az utolsó két képet mert nem adja be de az enyém ilyen fényes lesz... gondolom akkor műbőr.
2012. aug. 31. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hol veszed a cipőt? :D
2012. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vatera:DDDDD
2012. aug. 31. 21:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt a TK Society fajtát már boltokban nem találom. Gondolom azért mert 2010-es fajta. De vaterán van.:)
2012. aug. 31. 21:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Vaterán ilyen márkás cuccokat NE vásárolj főleg ha 30 darabot árulnak belőle. MIVEL KÍNAI SZAR AZ EGÉSZ. Nekem elhiheted én is megszívtam Supra hamisítvánnyal, de szerencsére egy normális eladót fogtam ki aki visszautalta a pénzem, és inkább utánna vettem egy eredetit 40k-ért.

[link]


Ezeket ajánlom figyelmedbe: [link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogyha vaterás akkor kitart 1-2 hónapot.
2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!